Meinl Classics Custom Dark - po prostu głośniej

Meinl Classics Custom Dark - po prostu głośniej

23 listopada 2016, 10:00
Producent: Meinl Cymbals

Seria talerzy Classics Custom Dark firmy Meinl pojawiła się na rynku już jakiś czas temu i niemal od razu zaczęła cieszyć się ogromnym zainteresowaniem. Głównym tego powodem był fakt, że seria ta stanowi znakomite uzupełnienie oferty firmy - są to bowiem naprawdę głośne talerze pomimo średniej grubości.

[img:3]

Według producenta, seria Classics Custom Dark, powinna sprawdzić się w każdym gatunku muzycznym. Powszechna opinia muzyków nieco modyfikuje jednak ten pogląd - widać bowiem wyraźnie, że talerze te są szczególnie popularne wśród perkusistów grających mocnego rocka i metal. Taki stan rzeczy wynika z przynajmniej kilku powodów.

[img:1]

Przede wszystkim, wyżej wymienione gatunki cechują się swoistą gęstością dźwięku, przez co potrzeba w nich talerzy o stosunkowo krótkim czasie wybrzmiewania. Seria Classics Custom Dark bez wątpienia ten warunek spełnia. Kolejnym wymogiem wynikającym z gatunków jest głośność - chyba największa zaleta serii. Z całą pewnością nie są to talerze do subtelnej gry, które odzwierciedlają każdy niuans artykulacyjny. Są za to naprawdę dynamiczne, przez co z łatwością przebiją się przez ścianę gitar.

[img:2]

Szczegółowe informacje dotyczące całej serii znajdziecie: TUTAJ

Zobacz Meinl Classics Custom Dark w akcji:

Talerze Crash Ride Hi-Hat Splash China

Gdzie kupić?

Meinl Cymbals Meinl Cymbals meinlcymbals.com

Dystrybucja w Polsce:

Meinl Distribution

adres:
Przemysłowa 20 21-100 Lubartów

Sklepy muzyczne > Meinl Cymbals rozwiń listę sklepów

Perkusja

Perkusyjne TOP 5: Steve Gadd - najlepsze video naszym zdaniem
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz