Specjalista ds. Produktu - Znajdź pracę w Phono Media

2 grudnia 2016, 10:00

W związku z dynamicznym rozwojem, poszerzaniem swojego portfolio produktowego oraz możliwością dotarcia do szerszego grona partnerów Phono Media, poszukuje osoby, która byłaby odpowiedzialna za wsparcie wiedzą produktową i techniczną partnerów handlowych firmy i zespołu sprzedażowego.

Idealny kandydat jest osobą samodzielną – lubi eksperymentować z urządzeniami, konfigurować je i rozwiązywać niestandardowe problemy.

Phono Media zapewnia szkolenie techniczne i produktowe przy okresie wdrożenia.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie technicznie dla klientów – systemy profesjonalnego nagłośnienia w obiektach komercyjnych oraz systemy centralnego sterowania i dystrybucji treści video,
  • Wsparcie zespołu handlowego wiedzą merytoryczną,
  • Prowadzenie szkoleń technicznych dotyczących produktów, rozwiązań oraz narzędzi z w/w grup produktowych,
  • Prowadzenie prezentacji z zakresu obsługiwanych grup produktowych,
  • Udział w spotkaniach, konferencjach, szkoleniach oraz targach branżowych,

Stawiane wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z systemami nagłośnienia lub systemami sterującymi,
  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki to automatyka, elektronika, elektrotechnika,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym,
  • Dobre umiejętności komunikacyjne, interpersonalne,
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych na terenie całego kraju (nie więcej niż 20% czasu pracy to wyjazdy).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę wśród młodych, pozytywnie nastawionych do wykonywanej pracy ludzi,
  • Możliwość realnego wpływania na wyniki firmy i uczestniczenie w ciekawych projektach (zachęcamy do zapoznania się z listą referencyjną na stronie firmy),
  • Bardzo duże możliwości rozwoju własnych umiejętności,
  • Elastyczność i otwartość na proponowane zmiany,
  • Szkolenia branżowe, wyjazdy zagraniczne.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: [email protected]

Pro Audio

Ciekawe nagłośnienie instalacyjne KV2 ESR106
Więcej wiadomości