Test comba basowego Music Man 115-B 250 w Infogitara.pl

Test comba basowego Music Man 115-B 250 w Infogitara.pl

26 grudnia 2016, 09:00
autor: Piotr Quentin Wojtanowski
Producent: Music Man
Dystrybucja: Music Info

Firma Music Man istnieje na rynku od 1974 roku. Przez ten czas stworzyła wiele instrumentów, które swoją konstrukcją i brzmieniem zdecydowanie wyprzedzały swoje czasy. Kilka lat temu konstruktorzy postanowili wrócić do tego kultowego brzmienia, m.in. za sprawą wzmacniaczy typu vintage.

Wzmacniacz Music Man 115-B 250 to tranzystorowe combo o mocy 180W/8Ohm
i 250W/4Ohm. W przedwzmacniaczu do dyspozycji mamy czułość wejścia oraz regulację niskich i wysokich częstotliwości. Dodatkowo jest też 5-pasmowy korektor z filtrami: 67Hz, 184Hz, 510Hz, 1.4kHz, 3.8kHz, który można włączać i wyłączać za pomocą footswitch'a.

 

CZYTAJ CAŁY TEST

 

[img:1] [img:2] [img:3]
Wzmacniacze Komba basowe

Gdzie kupić?

Music Man Music Man www.music-man.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Music Man rozwiń listę sklepów

Test gitary elektrycznej Epiphone Les Paul Custom Ebony
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz