Natychmiastowa zmiana brzmienia przy pomocy Guitar Clutch

Natychmiastowa zmiana brzmienia przy pomocy Guitar Clutch

30 grudnia 2016, 11:00

Wszyscy wiemy jak działają potencjometry głośności w gitarze. Proste - odkręć w jedną stronę dla maksymalnej głośności - w drugą dla absolutnej ciszy. A co, gdybyśmy mogli "zapisać" swoje ulubione ustawienia i móc przywołać je w dowolnym momencie?

Z pomocą przychodzi tutaj urządzenie Guitar Clutch. Z pozoru zwykła nakładka na potencjometr, która posiada możliwość zmiany położenia minimalnego! Pozwoli to na uzyskanie ulubionego brzmienia w mniej niż sekundę, bez "kręcenia" aż do "tego" momentu...

Całość skonstruowana jest z dwóch części - specjalistycznej nakrętki oraz gałki potencjometru. Nie ma potrzeby modyfikacji instrumentu, całość bez problemu pasuje do większości gitar dostępnych na rynku i dostępna będzie w cenie $49 - aktualnie jest fundowana na serwisie Indiegogo.

 

Pozostałe efekty do gitary elektrycznej
Gitarowe dziwolągi: gitara z... betonu!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz