Cameo DVC 4 - więcej niż interfejs DMX

Cameo DVC 4 - więcej niż interfejs DMX

5 stycznia 2017, 13:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Interfejs Cameo DVC 4 pozwala na kontrolę dowolnego urządzenia kompatybilnego z DMX za pomocą dedykowanego oprogramowania Cameo D4 software. Interfejs działa na zasadzie plug-and-play i zapewnia 512 kanałów DMX w trybie live oraz wewnętrzną pamięć dla 256 kanałów w trybie standalone.

[img:1]

DVC4 posiada wejście mini-USB oraz 3-pinowe wyjście DMX i jest zasilane przez port USB. Biblioteka Cameo D4 zawiera ponad 15000 presetów oraz ich edytor. Możemy więc z łatwością zaprogramować własne świetlne show w bardzo krótkim czasie. Ponadto, na pokładzie znajduje się toolbox do edycji na żywo, audio analyzer oraz zegar MIDI do synchronizacji BPM.

[img:2]

Oprogramowaniem można sterować przez WiFi za pomocą iPhone'ów, iPadów oraz urządzeń z systemem Android. Pełnię możliwości interfejsu poznacie po obejrzeniu poniższej prezentacji video.

Zobacz prezentację interfejsu CAMEO DVC 4:

[img:3]

Sterowniki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

HiFi

Tascam Mixcast 4  - kompleksowa stacja do produkcji podcastów
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz