EP oraz teledysk w urodziny Davida Bowie

EP oraz teledysk w urodziny Davida Bowie

23 stycznia 2017, 11:00

8 stycznia 2017 roku David Bowie skończyłby równe 70 lat.W związku z tym w ostatnim czasie światu zaprezentowana została nowa EP'ka No Plan, na której znajdziemy utwory takie jak 'Lazarus' - z ostatniej płyty artysty oraz 'No Plan', 'Killing A Little Time' i 'When I Met You' z musicalu, który aktualnie odgrywany jest w Londynie. 

Zobacz video:

Do tytułowego utworu zrealizowany został również teledysk, którego reżysterem jest Tom Hingston. Wideo dumnie nawiązuje do kultowego filmu sci-fi "The Man Who Fell To Earth", w którym David Bowie odgrywał jedną z głównych ról.

Warto również wspomnieć, że utwory z EP są jednymi z ostatnich nagranych przez artystę w studio.

David Bowie zmarł 10 stycznia 2016 roku.

 

 

 

Gitara

Potężny, 8-strunowy potwór od EB MM i Johna Petrucci
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz