Głowa węża od Rattlesnake Cable Co...

Głowa węża od Rattlesnake Cable Co...

6 lutego 2017, 11:00

Bezkompromisowa jakość komponentów oraz bardzo duży wkład w kontrolę jakości - właśnie to wyróżnia gitarowe kable firmy Rattlesnake Cable Co.

W ostatnim czasie światu został zaprezentowany nowy produkt firmy nazwany dumnie Snake Head. Jego podstawą jest wysokiej jakości rdzeń wykonany z beztlenowej miedzi o grubości 20AWG, która wydobywana jest w ściśle określonych warunkach na terenach Stanów Zjednoczonych. Wynikiem tak skrupulatnych działań i kontroli jakości jest produkt bardzo wysokiej jakości, którego pojemność wynosi 20-25pf(!) na jednostkę stopy. 

[img:1]

Innymi zaletami nowego produktu Rattlesnake są wtyki Neutrik Premium. Otulina zewnętrzna o zwiększonej wytrzymałości dostępna w 7 kolorach, zaciski termokurczliwe dla ochrony korpusu instrumentu przed zarysowaniami oraz całkowicie ręczna produkcja w Missoula, Montana.

Kable dostępne są w rozmiarach 10’ ($55 MSRP), 15’ ($60), i 20’ ($65) - oraz innych, niestandardowych na indywidualne zamówienie klienta.

Więcej informacji na oficjalnej stronie producenta.

A czy ty masz już swoją głowę smoka?...

Kable, przewody

Gitara

Potężny, 8-strunowy potwór  John Petrucci Majesty 8-String Guita
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz