NAMM2017: Druga generacja systemów MAUI G2 [VIDEO]

NAMM2017: Druga generacja systemów MAUI G2 [VIDEO]

13 lutego 2017, 09:00
Producent: LD Systems
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Podczas tegorocznych targów NAMM grupa Adam Hall zaprezentowała drugą generację bardzo popularnych kolumn LD Systems MAUI G2, których największą zaletą jest ogromna moc przy zachowaniu stosunkowo niewielkich rozmiarów, dzięki czemu mają bardzo szeroki zakres zastosowań.

Z pewnością wielu ucieszy fakt, że druga generacja kolumn MAUI G2 posiada jeszcze większą moc w stosunku do wersji poprzedniej. MAUI 11 ma teraz trzy woofery o średnicy 6.5", osiem średniotonowych driverów 3" oraz dwa tweetery odpowiadające za klarowność górnego pasma. Dodatkowo, kolumny są wyposażone w adaptery do montażu na ścianie.

Zaprezentowano również kolumnę MAUI 28 w białym wykończeniu. Posiada ona subwoofer z dwoma przetwornikami 8". Podwojono tu ilość przetworników średniotonowych - znajduje się tu szesnaście 3-calówek oraz podwójny tweeter na szczycie kolumny. MAUI 28 również posiada adaptery instalacyjne.

Co ciekawe, kolumny są wykonane z drewna, co jednak nie wpłynęło znacznie na zwiększenie ich wagi. Wywarło za to bardzo pozytywny wpływ na brzmienie i wytrzymałość kolumn. W ofercie znajdują się również pokrowce do wszystkich modeli.

Oprócz tego, zaprezentowano również szereg nowych produktów, które znajdują się w dystrybucji Adam Hall. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się pierwszy przenośny system liniowy CURV 500 iAMP, pracujący w klasie D i dysponujący mocą 4 x 240 W RMS. Uzupełnieniem systemu jest kompaktowy subwoofer CURV 500 iSUB odpowiadający za pasmo 47-150Hz o mocy 200 W RMS.

Pojawiły się również nowości w dziedzinie profesjonalnego oświetlenia. Zaprezentowano dwie ruchome głowy LED Cameo z serii Auro - Auro Spot 400 i Auro Spot 300. Rozszerzono również popularną serię Zenit. Modele Z120, P130 oraz P40 pojawią się w sprzedaży już niebawem.

Nie zabrakło również flagowych produktów w dziedzinie urządzeń dla gitarzystów i basistów. Zaprezentowano produkty firmy Palmer - PocketAmp Bass oraz potężne zasilacze do pedalboardów - BatPack 4000 i Batpack 8000.

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

 
Kolumny i głośniki Zestawy przenośne (PA)

Gdzie kupić?

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LD Systems rozwiń listę sklepów

Przedsmak relacji z koncertu Dawida Podsiadło w Gdańsku. Nagłośnienie 360 stopni
Więcej wiadomości