Allen & Heath dLive S5000 nowym nabytkiem Partymanii

Allen & Heath dLive S5000 nowym nabytkiem Partymanii

14 lutego 2017, 10:00
Producent: Allen&Heath

Z przyjemnością informujemy, że kolejna firma zdecydowała się na zakup systemu Allen & Heath dLive. Partymania działa na rynku od ponad 15 lat i zajmuje się kompleksową organizacją i obsługą imprez. Wśród zrealizowanych przez firmę przedsięwzięć znajdują się gale, imprezy sportowe i firmowe. Ostatnio Partymania kupiła powierzchnię sterującą dLive S5000 i MixRack DM64.

Jednym z wydarzeń zrealizowanych przez Partymanię był Bal Sylwestrowy w Olsztynie, w którym uczestniczyło 700 osób. Sylwester został nagłośniony na serii d&b Y8 i subbasach V-GSUB, a na froncie pracowała nowo zakupiona konsoleta dLive S5000.

Podobny setup został użyty na spotkaniu pracowników jednej z największych firm w branży FMCG - wydarzenie odbyło się w centrum EXPO XXI w Warszawie. dLive oraz system d&b zostały również użyte podczas koncertu Red Lips w Hotelu Krasickich na Warmii. W najbliższym czasie Partymania planuje realizację koncertów gwiazd polskiej sceny muzycznej przy użyciu konsolety dLive - Krystyny Prońko i Łukasza Zagrobelnego.


[img:1]

[img:2]

[img:4]

[img:3]

 
Miksery Cyfrowe

Gdzie kupić?

Allen&Heath Allen&Heath www.allen-heath.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Allen&Heath rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Premiera nowego FletcherMachine V2 Adamsona na InfoComm
Więcej wiadomości