NAMM2017: DDrum Hybrid 6 - nowe możliwości hybrydy [VIDEO]

NAMM2017: DDrum Hybrid 6 - nowe możliwości hybrydy [VIDEO]

15 lutego 2017, 10:00
Producent: Ddrum
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Tegoroczne targi NAMM okazały się być również prawdziwym świętem dla perkusistów. Na stoisku DDrum można było przyjrzeć się bliżej najnowszemu dziecku firmy, którym jest zestaw Hybrid 6, który łączy w sobie elementy perkusji akustycznej i elektronicznej.

DDrums zajmował się produkcją triggerów perkusyjnych już od dawno. Kilka lat temu zaczęli również produkować zestawy akustyczne. Połączenie możliwości obu tych technologii w jednym zestawie wydaje się więc być naturalną koleją rzeczy. Jak twierdzi sam producent, zestaw jest przeznaczony przede wszystkim dla perkusistów ćwiczących w domu. Świetnie sprawdzi się również przy nagraniach - zarówno studyjnych, jak i domowych.

 

 

Korpusy bębnów wykonane są z brzozy, w których wnętrzu zamontowano triggery, co umożliwia podłączenie kabla bezpośrednio do wnętrza bębna. Zestaw wyposażony jest w talerze Zildjian Gen16. Co ciekawe, na zestaw można założyć standardowe naciągi i używać go jako instrumentu w pełni akustycznego.

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

 
więcej: www.ddrum.com
Akustyczne Zestawy perkusyjne Elektroniczne Pady elektroniczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Ddrum rozwiń listę sklepów

Perkusja

Mariusz Mocarski endorserem HingeStix
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz