NAMM2017: Nowości Samson Technologies [VIDEO]

NAMM2017: Nowości Samson Technologies [VIDEO]

15 lutego 2017, 12:00
Producent: Samson

W tym roku firma Samson Technologies zaprezentowała szereg nowości związanych z szeroko pojętym nagłośnieniem. Na ich stoisku znalazły się bowiem douszne monitory odsłuchowe, mikrofony, wzmacniacze czy bezprzewodowe systemy mikrofonowe.

Zi100 i Zi200 to nowe monitory douszne z przetwornikami Single Armature i Dual Armature. Są one dostępne z kompletem sześciu wkładek - trzech silikonowych i trzech "comply". Oba modele trafią do światowej sprzedaży na początku marca.

 

[img:1]

[img:2]

 

Ponadto, na stoisku znalazły się również nowe mikrofony - Q7 i Q8X wykonane według nowego projektu, dzięki czemu znacznie poprawiono redukcję hałasu. Oba mikrofony posiadają nowe zintegrowane systemy przeciwwstrząsowe.

Kolejną nowością jest czterokanałowy wzmacniacz słuchawkowy QH4. Urządzenie wyposażono w 4 gniazda słuchawkowe, funkcję mute, mono, regulację głosności (główną i indywidualną). Ponadto, znajdziemy tu wejście L i R oraz wejście i wyjście Aux. Można więc dodać kolejne źródło lub zlinkować dwa urządzenia.

Ciekawostką był wielokrotnie nagradzany Go Mic Mobile. Jest to pierwszy mobilny mikrofonowy system bezprzewodowy przeznaczony dla iPhone'ów i Smartfonów. Dwukanałowy odbiornik umożliwia używanie dwóch mikrofonów jednocześnie.

 

[img:3]

[img:4]

 

Interfejsy audio USB Rejestracja mobilna Mikrofony Pojemnościowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AudiofrIQ Sp. z o. o.

adres:
Ćmielowska 15A/15 03-127 Warszawa

Sklepy muzyczne > Samson rozwiń listę sklepów

Portman Lights z nowiutkim oświetleniem MANTIS
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz