NAMM2017: Nowości Dexibell - Vivo i Classico  [VIDEO]

NAMM2017: Nowości Dexibell - Vivo i Classico [VIDEO]

28 lutego 2017, 13:00
Producent: Dexibell
Dystrybucja: SoundTrade

Firma Dexibell w tym roku pokazała szereg nowości. Dotyczyły one nie tylko samych produktów ale też nowatorskich technologii, stosowanych w ich urządzeniach. O wszystkim opowiedział nam Luigi Bruti.

Nowa technologia samplowania i modelowania nosi nazwę T2L. Dzięki niej Dexibell opracował zbiór nowych produktów.

Seria Vivo to instrumenty, które zmieniają swoje brzmienie w zależności od tego, co gra artysta. W serii znajdziemy model stage piano, model przenośny i model domowy. W tym roku nacisk położono również na wizualny aspekt instrumentów - wersja domowa posiada polerowaną obudowę, malowaną na różne kolory. W ofercie jest również zestaw akcesoriów, jak słuchawki czy panele boczne do stage piano.

Pojawił się też zupełnie nowy instrument w kategorii organowej - Classico L3. Jest to instrument o naprawdę dużych możliwościach, zawarty w bardzo kompaktowym urządzeniu. Korzysta z tej samej technologii modelowania i samplowania. Po raz pierwszy 5 najwspanialszych organów amerykańskich, angielskich, francuskich i niemieckich jest dostępnych w jednym przenośnym keyboardzie. Ponadto, mamy tu liczne brzmienia orkiestrowe w tym także fortepian z VIVO.

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:10]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

[img:9]

[img:4]

 

Keyboardy Pianina

Gdzie kupić?

Dexibell Dexibell www.dexibell.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Dexibell rozwiń listę sklepów

Arturia AstroLab - awangardowa klawiatura sceniczna
Więcej wiadomości