Pioneer DJ: Toraiz SP-16 z dostępem do Splice Sounds

Pioneer DJ: Toraiz SP-16 z dostępem do Splice Sounds

27 marca 2017, 12:00
Producent: Pioneer DJ

Pioneer DJ i Splice nawiązali współpracę, dzięki której Toraiz SP-16 stał się pierwszym na rynku samplerem dającym użytkownikom dostęp do zasobów Splice Sounds.

Splice Sounds jest platformą bazującą na wirtualnej chmurze, w której znajduje się ponad milion sampli i dźwięków. Z platformy korzysta już ponad 700'000 użytkowników - teraz mogą do nich dołączyć użytkownicy samplera Toraiz SP-16.

Aby uczcić początek współpracy ze Splice, Pioneer Dj oferuje darmowy, miesięczny dostęp do zasobów Splice Sounds, począwszy od 10 marca 2017. Wejdźcie na stronę splice.com i zarejestrujcie się tworząc konto. Następnie w ustawieniach swojej subskrypcji wpiszcie kod promocyjny "TORAIZ16" i zacznijcie tworzyć!

 

[img:1]

Pioneer DJ Toraiz SP-16

 

Czytaj także: Pioneer DJ Toraiz SP-16 na Musikmesse'16

[img:2]

 
Samplery / efektory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

DSV Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

adres:
ul. Plac Kaszubski 8 81-350 Gdynia

Sklepy muzyczne > Pioneer DJ rozwiń listę sklepów

Numark wprowadza nowe kontrolery DJ. Co nowego?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz