PRS 57/08 - Brzmienie lat 50-tych w zasięgu ręki

PRS 57/08 - Brzmienie lat 50-tych w zasięgu ręki

28 marca 2017, 12:00
Producent: PRS Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Do tej pory ci, którzy chcieli dysponować vintage'owym brzmieniem PRS, musieli po prostu zaopatrzyć się w jeden z instrumentów wyposażonych w pickupy 57/08. Sytuacja właśnie się zmieniła - od teraz ten kultowy zestaw przetworników możemy nabyć osobno i zamontować w ulubionym instrumencie.

 

 

Przetworniki 57/08 zostały po raz pierwszy zaprezentowane w 2008 roku (stąd też wzięła się ich nazwa). Powstały w jednym i bardzo konkretnym celu - miały dostarczać brzmienia charakterystycznego dla lat 50-tych. Ich rosnąca popularność jednoznacznie przekonuje o tym, że wymóg ten udało się spełnić.

Do ich budowy wykorzystano dobrze znane magnesy Alnico II. Przetworniki są dostępne jedynie w wersji zamkniętej. Są kompatybilne zarówno z 5-pozycyjnymi przełącznikami, jak i z 3-pozycyjnymi push/pull. Cena zestawu wynosi 219.99$.

 

[img:1]

 

Pickupy do gitary elektrycznej

Gdzie kupić?

PRS Guitars PRS Guitars www.prsguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > PRS Guitars rozwiń listę sklepów

Gitara

Mustang Micro to nie kucyk - to pełnoprawny ogier!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz