MESSE'17: D'Angelico w natarciu [VIDEO]

MESSE'17: D'Angelico w natarciu [VIDEO]

12 kwietnia 2017, 09:00
Producent: D'Angelico
Dystrybucja: Musikmesse Frankfurt

MusikMesse 2017 było okazją do europejskiej premiery nowości tego legendarnego, amerykańskiego producenta. Na sporym stoisku firmy pojawiła się nowa, długo oczekiwana seria gitar - Premier, które łączą styl i kunszt lutniczy znany z instrumentów D’Agelico z przystępną ceną, dostosowaną także do polskich realiów.

Nowa seria obejmuje wiele znanych modeli w różnych opcjach wykończenia i wariantach wyposażenia. Sugerowana cena to zaledwie około 3200 zł. Producent zaprezentował także dwie nowe sygnatury - Bob Weir oraz Kurt Rosenwinkel.

 

[img:1]

[img:2]

 

Pierwszy instrument wyposażono w mostek Bigsby, a zastosowanie dwóch potencjometrów push-pull pozwala rozłączyć cewki przetworników uzyskując tym samym szeroką paletę nowych brzmień. Sygnatura legendy jazzu z kolei - Kurta Rosenwinkla oparta jest na modelu SS, lecz wyróżnia się litym klockiem drewna w korpusie i mostkiem typu tune-o-matic. Obydwa modele dostępne są we flagowej serii Excel, jak i nowej, tańszej - Premier.

Na stoisku firmy nie zabrakło także limitowanych edycji gitar w tym customowo malowanych, kolekcjonerskich modeli z wizerunkiem Marylin Monroe i Elvisa Presleya. Wszystkie instrumenty można było ograć w spokoju na słuchawkach dzięki znajdującemu się na stoisku wzmacniaczowi Positiv Grid, którego dystrybucją, podobnie jak gitar D’Angelico w Europie, zajmuje się firma Face. 

 

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

[img:9]

[img:10]

[img:11]

[img:12]

[img:13]

[img:14]

Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > D'Angelico rozwiń listę sklepów

Gitara

HB składa hołd Les Paulom ze złotego okresu
Więcej wiadomości