Sennheiser prezentuje MKE 2 elements - wodoodporny mikrofon dla GoPro

Sennheiser prezentuje MKE 2 elements - wodoodporny mikrofon dla GoPro

2 maja 2017, 09:00
Producent: Sennheiser
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Wodoodporny mikrofon MKE 2 elements „Action Mic” pójdzie wszędzie tam, gdzie idzie Twoja kamera GoPro HERO4. Teraz możesz mieć fenomenalny dźwięk także w ekstremalnych warunkach. Takich, do jakich zostało stworzone Twoje GoPro.

Kamera GoPro HERO4 została stworzona dla ludzi naprawdę ekstremalnych - dzięki niej mogli dzielić się ze światem swoimi sportowymi przygodami. Ale w porównaniu z jej doskonałej jakości obrazem, dźwięk wciąż pozostawiał wiele do życzenia. Teraz to się zmieni. Sennheiser prezentuje nowy mikrofon, który został zatwierdzony przez GoPro: MKE 2 elements. Ten superwytrzymały, odporny na wodę, uderzenia i podmuchy wiatru mikrofon zachowuje doskonałą jakość dźwięku nawet w dynamicznych sportowych emocjach.

 

[img:1]

 

Rozbuduj swoje GoPro

Jazda górska na rowerze, surfowanie, snowboarding… kamery GoPro znakomicie sprawdzają się w nagrywaniu filmów z niesamowitą jakością obrazu. Teraz wraz z MKE 2 elements Action Mic dostajesz do rąk niezawodne rozwiązanie, które pozwoli uwiecznić wyjątkowe momenty z wręcz niewiarygodną jakością dźwięku. Zbudowany tak, aby sprostać najbardziej ekstremalnym sytuacjom, przed jakimi może stanąć mikrofon i wykorzystujący znakomitą technologię Sennheiser, MKE 2 elements Action Mic pozwoli nam w szczegółach przekazać całą opowieść. Podłącz go… i: Akcja!

 

 

Uwieczniasz obraz akcji - teraz zadbaj o dobry dźwięk

Znakomity dźwięk będzie ważną wartością dodaną do twoich nagrań video, zwłaszcza wtedy, gdy chcesz zadziwić i oczarować publiczność. W przypadku nagrań z kamer GoPro, z których obrazy mogą być szczególnie wciągające, rozszerzenie ich możliwości w zakresie audio pozwala przenieść widzów bezpośrednio w środek akcji. Korzystając z mikrofonu MKE 2 elements Action Mic masz teraz możliwość dodania dokładnie tego, czego brakowało: znakomity dźwięk z legendarną jakością Sennheiser. Na taką możliwość rozbudowy swojej kamery właśnie czekałeś!

 

[img:2]

 

Dodaj nowy dramatyczny wymiar

Obejrzyj film przy wyłączonych głośnikach i wówczas zdasz sobie sprawę z tego, że dźwięk jest niezwykle ważnym składnikiem, który pozwala w pełni przenieść się w centrum akcji. Oddech sportowca, przerażający ryk przełamującej się fali czy grys pod oponami roweru górskiego - z mikrofonem MKE 2 elements możesz wiernie nagrać wszystkie te dźwięki - czysto, ostro, konturowo. Uwiecznij nie tylko obraz, ale też emocje i całą atmosferę danej chwili.

 

 

Rozszerz możliwości GoPro

Są takie doświadczenia i miejsca poza szlakami, które są tak samo niesamowite pod względem dźwięków, jak i obrazów. Teraz z mikrofonem MKE 2 elements możesz wciągnąć je na listę do koniecznego zrealizowania z GoPro. Z tym wyrafinowanym urządzeniem rejestrowania dźwięku wszystkie nagrania dokonywane w terenie, które wymagają uzyskania znakomitej jakości audio, są już teraz możliwe do osiągnięcia.

 

[img:3]

 

Przygotowany na żywioły

Woda nie jest problemem. Mikrofon MKE 2 elements radzi sobie z ciśnieniem wody do 1 bara. I chociaż długie nagrania pod wodą nie są możliwe, mikrofon będzie mógł dalej bez najmniejszych problemów rejestrować dźwięki, gdy tylko się z niej wynurzy. Nie obawiaj się o MKE 2 elements. Możesz go zabrać wszędzie tam, gdzie wybierasz się wraz z GoPro.

 

 

Użyteczność. Bez konieczności dodatkowej obsługi

Wystarczy podłączyć MKE 2 elements wraz ze specjalnie przygotowaną obudową BacPac Backdoor do kamery GoPro i jesteś gotowy do działania - znakomita jakość dźwięków Sennheiser jest już dostępna dla Twoich filmów. Ponieważ MKE 2 elements pasuje do oryginalnej obudowy GoPro, dostajesz do rąk kompletne i wodoodporne rozwiązanie. Dzięki temu możesz w pełni skoncentrować się na stojących przed tobą wyzwaniach. Włącz nagrywanie i uwiecznij akcję z prawdziwym dreszczykiem emocji.

 

więcej: sennheiser.pl
Mikrofony Pozostałe

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Premiera nowego FletcherMachine V2 Adamsona na InfoComm
Więcej wiadomości