DJ POWER - Wytwornice dymu, mgły i baniek już w Polsce

DJ POWER - Wytwornice dymu, mgły i baniek już w Polsce

16 maja 2017, 12:00

Z pewnością wielu z Was ucieszy fakt, że Music Express został oficjalnym dystrybutorem marki DJ Power. Jest to znany i ceniony na całym świecie producent mający w swojej ofercie profesjonalne wytwornice dymu, mgły, baniek oraz wyrzutnie CO2.

Nie od dziś wiadomo, że oprawa wizualna dobrej imprezy nie kończy się jedynie na doborze odpowiedniego oświetlenia. Chcąc zrobić show w pełnym tego słowa znaczeniu, artyści coraz częściej muszą sięgać również po inne, niestandardowe urządzenia, dzięki którym ich występ pozostanie w pamięci widzów.

Właśnie do nich kierowana jest oferta DJ Power. Producent oferuje naprawdę szeroki wachlarz profesjonalnych urządzeń estradowych - wytwornic mgły, baniek, śniegu czy dymu. Aktualnie w ofercie Music Express znajduje się niemal 30 produktów. Ich pełną listę znajdziecie poniżej. 

 

Przejdź do oferty

 

[img:1]

 

[img:3]

Wytwornice Baniek Mgły Dymu

HiFi

Shure Microflex Advance - mikrofony dla każdej instalacji
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz