Novation Circuit Components 1.5 - udoskonaleń ciąg dalszy

Novation Circuit Components 1.5 - udoskonaleń ciąg dalszy

25 maja 2017, 11:00
Producent: Novation
Dystrybucja: AUDIOTECH

Nowa wersja firmware'u Circuit 1.5 przynosi nowe, długo oczekiwane przez Circuiterów funkcje. V1.5 usprawnia działania produkcyjne w zakresie tworzenia sekwencji, melodii i szybkość pracy w grze na żywo, poprzez szybki podsłuch wyboru brzmień w oknie patch, co powoduje, że selekcja dźwięków podczas grania jest bardziej szybsza i bardziej intuicyjna. 

Nowe funkcje:

 
  • Gate - sześciokrotnie bardziej precyzyjna bramka w każdym kroku step sekwencera. Wersja 1.5 umożliwia zaprogramowanie staccato co sprawia duże możliwości w programowaniu melodii.
  • Funkcjonalność Bramki - ulepszona funkcjonalność bramki sprawia, że jest doskonałym rozwiązaniem jako sekwencer w systemie modularnego systemu, a także posiada dwa wbudowane silniki syntezatorów (sześciogłosowe) i wbudowany sampler.
  • Synth Patch Preview - bezpośredni podsłuch w widoku brzmień.
  • MIDI CC Send and Receive - Circuit 1.5 wysyła i odbiera komunikaty MIDI CC, które mogą być wyłączone lub włączone co możliwa bezkonfliktowe zmiany parametrów w konfiguracji z Circuit Mono Station.

[img:1]

Samplery / efektory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Novation rozwiń listę sklepów

Numark wprowadza nowe kontrolery DJ. Co nowego?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz