Roland Przedstawia serię padów perkusyjnych SPD::ONE

Roland Przedstawia serię padów perkusyjnych SPD::ONE

29 maja 2017, 11:00
Producent: Roland

Roland ogłosił pojawienie się SPD::ONE - nowej serii kompaktowych padów elektronicznych, na których można grać za pomocą pałek perkusyjnych, dłoni lub stóp. Seria SPD::ONE oferuje wbudowane brzmienia, import sampli użytkownika, intuicyjną obsługę i wiele więcej, dzięki czemu zachęca muzyków do ulepszania występów i rozszerzania kreatywności z wiodącą technologią perkusyjną Rolanda.

[img:1]

Najlepiej sprzedawane instrumenty perkusyjne Rolanda takie jak V-Drums, SPD-SX i OCTAPAD SPD-30 są regularnie używane podczas koncertów przez najlepszych światowych muzyków. Poręczna, trwała, w przystępnej cenie - tak opisać można serię SPD::ONE, dzięki tym cechom jest jeszcze bardziej przystępna dla wszelkich muzyków od perkusistów przez gitarzystów do wokalistów i DJów.

Cztery modele serii SPD::ONE mogą być zasilane przez baterie lub zasilacz i oferują zestawy funkcji dopasowane do różnorodnych potrzeb muzyków. Wspólne cechy serii to wszechstronna, wrażliwa powierzchnia pada, na której można grać za pomocą pałek perkusyjnych, dłoni lub stóp. Prosty oparty na pokrętłach interfejs zapewnia szybki dostęp do wyboru brzmienia, poziomu głośności i innych parametrów, podczas gdy kontrolery umieszczone na boku pozwalają łatwo dopasować czułość gry. Każdy model zawiera również oddzielne wyjścia główne i słuchawkowe. 

[img:2]

SPD::ONE ELECTRO jest wyposażony w różne elektroniczne brzmienia perkusyjne, w tym legendarną maszynę perkusyjną Rolanda TR. SPD::ONE PERCUSSION posiada szeroki wybór akustycznych brzmień perkusyjnych od shakera i tamburyna do gonga i timpani. SPD::ONE KICK oferuje brzmienia zoptymalizowane do gry za pomocą stóp, takie jak dźwięki bębna basowego, stomp boxów i perkusji. Każdy model z serii posiada wbudowane efekty i oferuje możliwość importu sampli WAV użytkownika do 5 sekund poprzez USB.

[img:3]

Zamiast pokładowych brzmień SPD::ONE WAV PAD jest wyposażony w 4GB pamięci flash, pozwalając użytkownikom załadować swoje własne pliki WAV przez USB. Z 12 bankami pamięci i możliwością nagrania 360 minut stereo audio, SPD::ONE WAV PAD możesz zapełnić go czymkolwiek zechcesz od krótkich sampli i fraz looperowych do podkładów muzycznych w pełnej dlugości. Unikatową i użyteczną cechą jest możliwość załadowania ścieżek metronomu do akompaniowania podkładów muzycznych i przesyłania ich przez wyjście słuchawkowe, dzięki czemu masz możliwość kontroli i monitorowania.

Każdy model SPD::ONE może być użyty na blacie, podłodze lub może zostać zamontowany do statywu perkusyjnego i mikrofonowego, dzięki specjalnemu mocowaniu.

Posłuchaj próbek brzmienia:

 

Roland SPD::ONE WAV PAD:

Roland SPD::ONE Percussion PAD:

Roland SPD::ONE ELECTRO PAD:

Roland SPD::ONE KICK PAD:

Elektroniczne Pady elektroniczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Roland Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Kąty Grodziskie 16B 03-289 Warszawa

Sklepy muzyczne > Roland rozwiń listę sklepów

Perkusja

Wielki powrót serii Z Custom od marki Zildjian
Więcej wiadomości