Head PRS HXDA okiem Paula Reeda Smitha [VIDEO]

Head PRS HXDA okiem Paula Reeda Smitha [VIDEO]

2 czerwca 2017, 13:00
Producent: PRS Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Wzmacniacz PRS HXDA oparty jest na sprawdzonej platformie wzmacniacza PRS 25th Anniversary. Podkreśla elastyczność inspirowanego brytyjskim brzmieniem wzmacniacza 25th Anniversary, jednocześnie oferując rockowe brzmienia vintage z przełomu lat 60/70.

Paul Reed Smith o wzmacniaczu HXDA:

 

Wyjściowy transformator Cinemag po raz kolejny udowadnia, że jest idealnym połączeniem z pozostałymi elementami składowymi tego sprzętu, a zastosowanie trzech przełączników "HX/DA" (odpowiadających za jasność brzmienia i gain) dodaje niesamowitej elastyczności w brzmieniu, powodując, że cała konstrukcja wzmacniacza zmierza w kierunku brzmienia „lead”.

 

[img:1]

 

Wszystkie te właściwości, w połączeniu z wewnętrznym mostkowaniem kanałów basowych i wysokotonowych oraz osobną kontrolą tonów wysokich i niskich dają możliwość pełnej kontroli nad barwą całości brzmienia – od jasnego i „crunchowego”, do grubego i gładkiego dźwięku. Funkcja „presence” we wzmacniaczu HXDA pozwala na dodatkowe „wyrzeźbienie” preferowanego brzmienia.

PRS HXDA osiąga równy poziom na całej palecie oferowanych brzmień: gładkich, potężnych, śpiewnych, lekko przesterowanych, czyli praktycznie „święty gral” gitarzystów poszukujących konstrukcji z lat 60' i 70'.

 

[img:2]

[img:3]

 

Gitary Głowy gitarowe

Gdzie kupić?

PRS Guitars PRS Guitars www.prsguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > PRS Guitars rozwiń listę sklepów

Gitara

Washburn EA20S już w ofercie polskiego dystrybutora
Więcej wiadomości