Promark wypuszcza nową serię pałek FireGrain

Promark wypuszcza nową serię pałek FireGrain

21 czerwca 2017, 12:33

Firma Promark By D'Addario 16 czerwca 2017 wprowadziła na rynek nową serię pałek perkusyjnych FireGrain. Na stronie producenta możemy wyczytać, że pałki można już zamawiać w oficjalnej przedsprzedaży.

[img:1]

 

Promark FireGrain ma być innowacyjną i zarazem najtrwalszą linią pałek oferowanych przez producenta. FireGrain są wykonywane z drewna hikorowego w innowacyjnej technologii nowoczesnego procesu termicznego hartowania opatentowanego przez firmę, który ma zapewniać niespotykaną jak dotąd trwałość. 

Promark reklamując swój nowy produkt zapewnia, że nowe FireGrainy, poprzez odpowiednie wyważenie i balans, mają zapewniać użytkownikowi możliwość dłuższego grania przy używaniu mocniejszej dynamiki uderzeń w sposób naturalny. Taki komfort ma być wynikiem zminimalizowania wibracji, jakie absorbuje pałka przy uderzeniu w elementy zestawu perkusyjnego . 

 

[img:2]

 

Pałeczki mają być wykonane z drewna hikorowego wykończonego lakierem. Do wyboru będziemy mięli wiele kształtów główek oraz materiałów z jakich będą wykonane. 

Od 1 sierpnia 2017 będzie dostępna kompletna paleta Promark FireGrain, ma ona składać się z 8 modeli o parametrach: 7A, 5A, 5B, 2B ceny mają zaczynać się od 52 złotych. 

 

Akustyczne Elektroniczne Akcesoria Pałki

Gdzie kupić?

PROMARK BY D'ADDARIO PROMARK BY D'ADDARIO www.promark.com

Dystrybucja w Polsce:

MUSIC DEALER S.J.

adres:
ul. Gospodarcza 7 20-213 Lublin

Sklepy muzyczne > PROMARK BY D'ADDARIO rozwiń listę sklepów

Perkusja

Mariusz Mocarski endorserem HingeStix
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz