Dom Famularo dołączył do grona artystów Promark

Dom Famularo dołączył do grona artystów Promark

30 czerwca 2017, 09:00

Amerykański producent pałek perkusyjnych i akcesoriów - firma Promark by D’Addario poszerzyła swoje grono znanych użytkowników o znakomitego perkusistę, pedagoga i autora – Doma Famularo.

[img:1]

Od przeszło 40 lat Dom prowadzi tournée po całym świecie, oferując kursy mistrzowskie i kliniki, jak również uczy w szkołach, uczelniach perkusyjnych i obozach muzycznych. Prowadzi też intensywne prace nad kilkoma edukacyjnymi produktami perkusyjnymi oraz serią książek motywacyjnych.

Styl Famularo łączy w sobie mistrzowskie techniki przeszłości z koncepcjami typowymi dla muzyki współczesnej. Jego styl jest bardzo twórczy i wyjątkowo osobisty. Do kształtu jego spojrzenia na temat perkusji, jak i muzyki, przyczyniły się takie legendy, jak: Joe Morello, Jim Chapin, Al Miller, Charlie Perry, Colin Bailey, Shelly Manne, Papa Jo Jones czy Ronnie Benedict.

Perkusista występował w przeszłości z takimi wykonawcami jak: Buddy Rich Big B.B. King, Lionel Hampton, Chuck Leavell (Rolling Stones), T Lavitz (The Dixie Dregs) i Louie Bellson Big Band.

Firma Promark jest bardzo podekscytowana faktem dołączenia Doma do rodziny artystów i nauczycieli Promark. Jak mówi Jim Bailey, menedżer ds. Relacji segmentu D’Addario Educator:

Dom jest inspirującą postacią perkusistów na całym świecie, a jego 40-letnia kariera jako pedagoga będzie nieocenionym źródłem wsparcia dla naszych działań wspierających edukację.

 

Na temat współpracy z producentem, Famularo wypowiada się następująco:

Przez wiele lat współpracowałem z Evans Drumheads, miałem tam miejsce w pierwszym rzędzie przy śledzeniu przygody  D'Addario i Promark! Kiedy D'Addario umieszcza swoje DNA w produkcie, dzieje się magia! Poczucie trzymania jakichkolwiek ich produktów w  dłoniach kojarzy mi się z pełnym komfortem, a ich poparcie dla edukacji muzycznej jest niezrównane! 

 

więcej: promark.com
Akustyczne

Gdzie kupić?

PROMARK BY D'ADDARIO PROMARK BY D'ADDARIO www.promark.com

Dystrybucja w Polsce:

MUSIC DEALER S.J.

adres:
ul. Gospodarcza 7 20-213 Lublin

Sklepy muzyczne > PROMARK BY D'ADDARIO rozwiń listę sklepów

Perkusja

Mariusz Mocarski endorserem HingeStix
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz