Seria THRILL od Martin Professional dostępna w dystrybucji ESS Audio

Seria THRILL od Martin Professional dostępna w dystrybucji ESS Audio

12 lipca 2017, 10:00
Producent: Martin Professional
Dystrybucja: ESS Audio

W ofercie polskiego dystrybutora Harman Professional Solutions - firmy ESS Audio - pojawiła się seria THRILL, niedroga linia produktowa firmy Martin, światowego lidera w dziedzinie dynamicznych rozwiązań oświetleniowych dla branży rozrywkowej, architektonicznej i handlowej, oferującego innowacyjne produkty najwyższej jakości, za którą stoją ponad 25 tradycji oraz wielokrotnie nagradzana myśl techniczna.

Od wycieczek i imprez okolicznościowych poprzez kluby nocne, estradę i studia telewizyjne, jak również wewnętrzne i zewnętrzne zastosowania architektoniczne i komercyjne, Martin pomaga swoim klientom rozwijać atrakcyjne środowiska i tworzyć emocje poprzez wykorzystanie dynamicznego oświetlenia i efektów wizualnych.

 

[img:2]

[img:1]

 

Jednak Martin to nie tylko olbrzymie widowiska i skomplikowane kreacje - firma dostarcza również rozwiązania budżetowe dla DJ-ów oraz niezależnych muzyków eventowych i klubowych, którzy chcą samodzielnie uczynić swoje występy wyjątkowymi. Kiedy w 1987 roku powołano do życia markę Martin, została utworzona jedna linia produktowa - "Martin DJ" - która zrewolucjonizowała branżę. Duch tej linii jest nadal żywy i dziś zawiera się w serii THRILL.

Na serię THRILL składają się produkty zapewniające dynamiczne oświetlenie, efekty wizualne i atmosferyczne, oferujące słynną jakość firmy Martin przy jednocześnie wyjątkowo atrakcyjnej cenie, uproszczonej obsłudze i - co ważne - korzystnych warunkach gwarancyjnych.

 

[img:3]

 
Ruchome głowy Reflektory PAR Profilowe Wytwornice

Gdzie kupić?

Martin Professional Martin Professional www.martin.com

Dystrybucja w Polsce:

Oświetlenie

Cameo podkreśla alternatywne Stunksitzungen w Kolonii
Więcej wiadomości