Aktualizacja linii pokrowców Nutcases od Protection Racket

Aktualizacja linii pokrowców Nutcases od Protection Racket

25 lipca 2017, 09:00
Producent: Ddrum
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Firma Protection Racket ogłosiła aktualizację linii pokrowców Nutcases. Ma ona zostać uzupełniona o pokrowce dla początkujących i średniozaawansowanych graczy pakowane w zestawy po 5 sztuk. Dostępnych ma być 11 zestawów pokrowców skrojonych pod najbardziej popularne konfiguracje rozmiarów bębnów.

[img:1]

Nowe Nutcases zawierają funkcje, które zostały opracowane dla profesjonalnej serii Racket Proline, co czyni je twardymi oraz bardzo trwałymi jednocześnie z zachowaniem niewielkiej wagi. Pokrowce są wykonane z wytrzymałej, odpornej na ścieranie tkaniny zewnętrznej, która nie rozciąga się ani nie kurczy. Wnętrza pokrowców wyłożone są gęstą, lekką i odporną na uderzenia 20 mm pianką, która została wykończona 210 denierowym nylonem, który nie rozdziera się i zapobiega rysowaniu się korpusów bębnów. Zastosowano również nowe, wysokiej jakości szczotkowe zamki oraz ergonomiczne, wygodne i wytrzymałe uchwyty transportowe.

Wszystkie nowe produkty z serii oznaczone są charakterystycznym wykonanym z sylikonu logo firmy Protection Racket. Dodtakowo Nutcasses na werble oraz tomy z dołączonym nieingerującym zawieszeniem posiadają specjalnie wyprofilowany kształt, który ma dodatkowo wpływać korzystnie na ochronę delikatnych elementów hardware takich jak maszynka werblowa czy wspominany już system zawieszenia tomów.

[img:2]

Futerały, casey, pokrowce perkusyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Ddrum rozwiń listę sklepów

Perkusja

Mariusz Mocarski endorserem HingeStix
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz