Joyo BanTamP Atomic - mały ale wariat

Joyo BanTamP Atomic - mały ale wariat

26 lipca 2017, 09:00
Producent: Joyo
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Seria BanTamP zyskała kolejnego przedstawiciela - model Atomic oferuje ciepłe, amerykańskie brzmienie, sprawdzające się zarówno w muzyce pop, pop-rock jak i mocniejszych klimatach.

BanTamP Atomic to dwukanałowa, hybrydowa konstrukcja, oparta na pojedynczej lampie 12AX7 w sekcji przedwzmacniacza i tranzystorowej końcówce mocy ( CLASS D). Pomimo małych rozmiarów, wzmacniacz został wyposażony w pętlę efektów, co mocno podnosi jego walory użytkowe dla miłośników efektów typu reverb i delay.

[img:1]

[img:3]

Najnowsze dziecko inżynierów Joyo posiada również kilka dodatków, które świetnie sprawdzą się w warunkach grania domowego. Łączność BLUETOOTH pozwala na zintegrowanie urządzenia ze źródłem dźwięku i odtwarzanie za jego pomocą podkładów do ćwiczeń, wzmacniacz posiada również wyjście słuchawkowe z symulacją kolumny głośnikowej.

[img:2]

Wzmacniacze Głowy gitarowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Joyo rozwiń listę sklepów

Gitara

Cyfrowy Bogner do Twojego DAW
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz