ES 1203 - Nowe nagłośnienie eventowe od dBTechnologies

ES 1203 - Nowe nagłośnienie eventowe od dBTechnologies

31 lipca 2017, 13:00
Producent: dBTechnologies

Na polskim rynku właśnie pojawiła się tegoroczna nowość włoskiej marki dBTechnologies - aktywny zestaw nagłośnieniowy ES 1203. To największy i najbardziej zaawansowany model ze znanej już serii Entertainment System (ES).

Obejmuje ona wielofunkcyjne, kompaktowe i przyjazne dla użytkownika aktywne zestawy. Idealne, jako przenośne nagłośnienie dla koncertujących zespołów, jak i DJ-ów. Korzystny stosunek mobilności do wydajności sprawia, że ES 1203 sprawdzi się świetnie zarówno na eventach firmowych, imprezach okolicznościowych, jak i mniejszych koncertach plenerowych. To ciekawa alternatywa dla systemów tej klasy innych znanych marek.

 

[img:1]

 

ES 1203 to trójdrożnie zasilany, stereofoniczny system nagłośnieniowy, składający się z dwóch pasywnych kolumn satelitarnych wyposażonych w cztery 4-calowe głośniki średniotonowe w obudowach ze sklejki i aktywnego subwoofera z dwoma 12-calowymi głośnikami niskotonowymi zamkniętymi także w drewnianej obudowie.

Sub wyposażony jest w najnowszej generacji wzmacniacz Digipro G4 o mocy szczytowej 2400W. Wydajny procesor DSP (obsługiwany za pomocą intuicyjnego panelu sterowania umieszczonego w górnej części obudowy) zarządza wszystkimi funkcjami wbudowanego 5-kanałowego miksera cyfrowego oraz odpowiada za konfigurację systemu. Zestaw posiada wbudowany moduł Bluetooth przyjmujący stereofoniczny sygnał z przenośnych urządzeń w osobnym kanale stereo.

 

[img:3]

 

 

System ES 1203 dostarczany jest w komplecie z pokrowcami na suba i kolumny satelitarne, sztycą teleskopową 35 mm, dwoma 7-metrowymi kablami speakon i kablem zasilającym.

 

Podstawowe cechy:

 
  • Trzykanałowo zasilany stereofoniczny zestaw nagłośnieniowy
  • Moc 2400W
  • Najnowszej generacji moduł zasilania Digipro G4
  • Przyjazny dla użytkownika interfejs DSP
  • 3 tryby pracy (mono, stereo, podwójna kolumna)
  • 5-kanałowy mikser cyfrowy na pokładzie
  • Wbudowany moduł Bluetooth
  • 3 rodzaje wejść (mikrofonowe / instrumentalne / liniowe)
  • Uniwersalne wyjście symetryczne (miks, monitor lub aux)
  • Bardzo szerokie pokrycie

 

[img:2]

 

więcej: soundtrade.pl
Kolumny i głośniki Zestawy przenośne (PA) Pełnopasmowe aktywne

Gdzie kupić?

dBTechnologies dBTechnologies www.dbtechnologies.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Pro Audio

ESS Audio zaprasza na pierwszy odsłuch systemu JBL SRX900
Więcej wiadomości