Daredevil Pedals prezentuje hybrydę wah wah i przesteru

Daredevil Pedals prezentuje hybrydę wah wah i przesteru

2 sierpnia 2017, 10:00

Daredevil Pedals to butikowy producent efektów, wywodzący się z wietrznego miasta Chicago. Jako że nazwa zobowiązuje (daredevil - śmiałek, chojrak), inżynierowie z USA postanowili stworzyć efekt typu 2 w 1, łączący w sobie przester oraz wah-wah.

 

Konstruktorzy, jako bazę, wzięli dwa niezwykle popularne efekty marki, tj. Fearless Distortion oraz Atomic Cock. Hybryda ta pozwala łączyć efekt typu wah-wah z dwustopniową fazą przesterowania sygnału. Sam przester jest niezwykle wszechstronny - od delikatnego overdrive po ścianę dźwięku. Do kontrolowania "kaczki" służy natomiast gałka BLEND o bardzo szerokim stopniu korekcji.

 

[img:1]

Daredevil Pedals Cocked & Fearless jest efektem ręcznie składanym w Chicago, wyposażonym w true bypass oraz zasilanym 9V napięciem. Produkt obejmuje dwuletnia gwarancja a sugerowana cena na rynku amerykańskim to 199 dolarów.

[img:2]

 

Gitary Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej Kaczki i whammy do gitary elektrycznej

Gitara

Gratka dla gitarzystów: Strymon Midnight Editio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz