Specjalna promocja dla cajonistów od Vic Firth

Specjalna promocja dla cajonistów od Vic Firth

15 września 2017, 09:00
Producent: VIC Firth
Dystrybucja: Music Info

Firma Vic Firth ogłasza oficjalną wyprzedaż swoich dwóch produktów służących do gry na Cajonie. Mowa tu o miotełkach Cajon Bru-llet (CB1) oraz bijaku VicKick Beaters, Cajon (VKB4).

 

Promocja dla cajonistów polega na tym, że przy zakupie obu produktów (bijaka VKB4 i miotełek CB1) każdy klient otrzyma gratisową czerwoną torbę na pałki Vic Firth Stick Bag OR lub topowy model koszulki Vic Firth z flagą. Promocja obowiązuje przez ograniczony czas. Więcej informacji można uzyskać w wybranym sklepie perkusyjnym, który posiada w ofercie produkty marki Vic Firth.

 

[img:1]

 

Cajon Bru-llet  (CB1) – to połączenie elementów miotełki i mallety sprzyjające wydobywaniu basowych dźwięków z bębnów cajon. Trzonek wykonany jest, klasycznie dla Vic Firth, z drewna hikorowego. Włosie miotły oraz głowicę mallety wyprodukowano natomiast z tworzyw sztucznych. Głowica mallety wykonana z pianki XLPE ma średnicę o długości 1,5 cala. Miotełki sprzedawane są wyłącznie w parach. Cała pałka ma długość 13,5 cala, natomiast sama miotełka 3,25 cala , grubość wynosi  0,65 cala.

 

[img:2]

 

VicKick Beaters®, Cajon (VKB4) – to bijak mocowany do mechanizmu uderzającego przeznaczony głównie do Cajona ale nie tylko. Sferyczna głowica wykonana jest z gumy piankowej, dając w efekcie ciepłe i pełne brzmienie z odpowiednią dozą ataku. VKB4 z powodzeniem sprawdza się także jako klasyczny bijak do bębna basowego w zestawie perkusyjnym i jest ciekawą alternatywą dla standardowych bijaków. Długość bijaka to 7,75 cala, rozmiar główki to 1,875 cala.

 

Perkusjonalia Cajony

Gdzie kupić?

VIC Firth VIC Firth www.vicfirth.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > VIC Firth rozwiń listę sklepów

Perkusja

Roland SPD - SX PRO - Odświeżona wersja kultowego samplera
Więcej wiadomości