Black Volt Amplification przedstawia combo Crazy Horse

Black Volt Amplification przedstawia combo Crazy Horse

29 września 2017, 12:00

Wzmacniacze firmy Black Volt Amplification można znaleźć w prywatnych kolekcjach największych legend gitary, jak i na wyposażeniu ekskluzywnych studiów nagraniowych. Ofertę tej butikowej manufaktury powiększył ostatnio model Crazy Horse.

 [img:1]

Okręt flagowy firmy, mającej swoją siedzibę w Silver Lake (Los Angeles), to konstrukcja mocno nawiązująca w swej budowie do wzmacniaczy z lat 40-tych, 50-tych i 60-tych. Bazą brzmieniową były wzmacniacze typu tweed, rozkręcone do granic możliwości.

[img:2]

Te ręcznie budowane konstrukcje dostępne są w wersji z 10 lub 12-calowymi głośnikami. Standardowo Crazy Horse wyposażony został w lampy 6V6 lub 6L6 (końcówka mocy) oraz dwie lampy w sekcji przedwzmacniacza (do wyboru 12AX7-12AT7-12AY7 lub 12AU7).

 

 

Wzmacniacze Komba gitarowe do gitary elektrycznej
Nowe wykończenie przenośnego głośnika Marshalla
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz