IBC'17: LP Systems wyłącznym przedstawicielem DirectOut w Polsce

IBC'17: LP Systems wyłącznym przedstawicielem DirectOut w Polsce

4 października 2017, 11:00
Producent: DirectOut

Misją LP Systems jest przede wszystkim dostarczanie na rynek produktów znanych z innowacyjności rozwiązań oraz jakości i zaawansowania technologicznego jak również profesjonalne doradztwo, szkolenia, wsparcie techniczne doświadczonych inżynierów oraz sprawny serwis.

Produkty DirectOut oparte o zaawansowane technologie, w tym rozwiązania IP idealnie wpisują się w realizację ambitnych celów jakie LP Systems stawia sobie do realizacji od początku swojej działalności. W ofercie LP Systems znajdują się produkty i rozwiązania DirectOut, wychodzące naprzeciw oczekiwaniom wymagającego rynku produkcji multimedialnych.

 

Relacja ze stoiska DirectOut na targach IBC 2017 w Amsterdamie.

 

Dyrektorem Zarządzającym LP Systems jest  Paweł Mathia, doświadczony radiowiec z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży, były Dyrektor Techniczny i Naczelny Inżynier Polskiego Radia w Warszawie, Koordynator Techniczny Europejskiej Unii Nadawców oraz aktywny członek zespołów technicznych Host Broadcasterów największych światowych wydarzeń sportowych takich jak Igrzyska Olimpijskie czy Mistrzostwa FIFA oraz UEFA.

 

[img:1]

 

W celu umożliwienia prezentacji potencjalnym klientom produktów DirectOut, LP Systems zakupiło szereg urządzeń demo, z którymi można zapoznać się po wcześniejszym uzgodnieniu terminu testów.

Ważną częścią działalności i budowania pozycji marki DirectOut na rynku polskim jest również sprawny i skuteczny serwis, w tym celu pracownicy LP Systems uczestniczyli w szeregu szkoleń organizowanych bezpośrednio przez producenta . Bezpośrednie kontakty z zespołem projektowym i serwisowym DirectOut pozwoliły wypracować skuteczne i szybkie metody realizacji oczekiwań klientów w Polsce.

 

Zdjęcia z targów IBC Amsterdam 2017

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:9]

[img:8]

[img:10]

 

Gdzie kupić?

DirectOut DirectOut www.directout.eu

Dystrybucja w Polsce:

LP Systems Sp. z o.o.

adres:
ul. Kanarkowa 20B 02-818 Warszawa
Audio piknik w Łomiankach - nowy rozdział dla branży pro audio?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz