Drumset Academy zaprasza na koncert "Osadzeni w Groovie"

Drumset Academy zaprasza na koncert "Osadzeni w Groovie"

9 października 2017, 12:00

To już kolejny raz kiedy uczniowie jednej z największych szkół perkusyjnych w Polsce - Drumset Academy, dadzą swój popis na prawdziwej koncertowej scenie. Organizator zaprasza na koncert wszystkich chętnych, wstęp jest bezpłatny!

[img:1]

Drumset Academy to innowacyjna placówka edukacyjna, która stara się pielęgnować w swoich studentach pasję oraz inspirować ich twórczo na każdego dnia. Poza nauką, instruktorzy wyszukują w każdym studencie jego indywidualnych preferencji stylistycznych, które są bazą do stworzenia odpowiedniego, indywidualnego i pasującego do zainteresowań studenta programu edukacyjnego.

Koncert uczniów Drumset Academy odbędzie się 21.10.2017 W Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach o godzinie 16:00, wstęp wolny.

Link do wydarzenia na FB: TUTAJ

 

Perkusja

Sygnatura Ralpha Petersona - Limitowany werbel od Mapexa
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz