Boss prezentuje nową wersję oprogramowania dla serii Katana

9 października 2017, 11:00

Od momentu pojawienia się na rynku, seria Katana cieszy się niesłabnącą popularnością wśród gitarzystów o różnym poziomie zaawansowania. Bogata paleta brzmień i efektów, w połączeniu z bossowską jakością wykonania i atrakcyjną ceną zadecydowały o popularności serii, która doczekała się ulepszonej wersji oprogramowania.

 [img:1]

Do pokaźnego arsenału pokładowych efektów dochodzą trzy nowe pozycje (SDE-3000 delay, Phaser 90E, Flanger 117E), co daje nam do dyspozycji łączną ilość 58 efektów. Kolejna nowość, to ulepszona sekcja pamięci oraz edycji ustawień. Wersja V.2 oferuje dodatkowy bank pamięci oraz globalne EQ, co pozwala na jeszcze większą swobodę edycyjną użytkownika. Tuning zafundowano również sekcji reverbu oraz pętli efektów  symulowanych wzmacniaczy, co w znaczący sposób poprawia interakcję z zewnętrznymi urządzeniami.

[img:2]

Warto dodać, że update jest całkowicie darmowy a dotyczy się następujących modeli z serii : Katana-Head, Katana-50, Katana-100 oraz Katana-100/212.

Wzmacniacze Komba gitarowe do gitary elektrycznej

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Roland Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Kąty Grodziskie 16B 03-289 Warszawa

Sklepy muzyczne > Boss rozwiń listę sklepów

Brzmienie Rush w kostce? Czemu nie!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz