IBC'17: Bezprzewodowe nowości od Wisycom

IBC'17: Bezprzewodowe nowości od Wisycom

10 października 2017, 11:00
Producent: Wisycom
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Włoska firma Wisycom  jest producentem wysokiej klasy mikrofonów bezprzewodowych, odsłuchów indywidualnych oraz systemów transmisji sygnałów RF, dlatego też nie mogło zabraknąć jej na 50 targach IBC w Amsterdamie. Flagowe produkty przybliżył nam Sebastian Pawlak z firmy Audio Plus, która niedawno dołączyła do grona oficjalnych dystrybutorów marki.

Systemy transmisji dźwięku oferowane przez Wisycom zaliczane są do najlepszych na świecie. Pierwszym polskim klientem, który zdecydował się na zakup jednego z systemów, była Telewizja Polska, a konkretniej - jej ośrodek produkcji filmowej. Obecnie systemy te są testowane na polskim rynku, np. przez firmę rentalową GMB.

Podczas targów IBC, główny nacisk położono na najnowszy produkt - bezprzewodowy odbiornik mikrofonowy MPR50-ENG, będący następcą modelu MPR-30. Zasadnicza różnica polega na tym, że poprzednik dysponował tylko jednym kanałem. MPR50-ENG oferuje natomiast pracę na dwóch kanałach. Znajdzie on zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebne jest niewielkie urządzenie, które trzeba umieścić np. na kamerze. Ponadto, odbiornik jest kompatybilny z mikrofonami innych producentów, jak np. Shure czy Sennhesier.

 

Zdjęcia z targów IBC Amsterdam 2017

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

[img:9]

 
Mikrofony Systemy bezprzewodowe

Gdzie kupić?

Wisycom Wisycom www.wisycom.com

Dystrybucja w Polsce:

Audio piknik w Łomiankach - nowy rozdział dla branży pro audio?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz