Koniec marki Carvin - firma ogłasza wycofanie się z rynku

Koniec marki Carvin - firma ogłasza wycofanie się z rynku

12 października 2017, 09:00
Producent: Carvin

Marka Carvin - producent sprzętu nagłośnieniowego oraz wzmacniaczy gitarowych, po 71 latach obecności na rynku ogłasza zakończenie działalności.

 [img:1]

Dla gitarzystów marka Carvin będzie kojarzyć się głównie z postacią Steve'a Vai'a. Legendarny amerykański wirtuoz był współodpowiedzialny za stworzenie serii cenionych konstrukcji z serii Legacy. Oprócz wzmacniaczy gitarowych, w ofercie firmy znajdowała się szeroka gama produktów audio.

Na stronie facebookowej producenta dostępne jest oświadczenie właścicieli :

Z ciężkim sercem ogłaszamy, że po ponad 70 latach działalności fabryka Carvin Audio and Amplifiers kończy produkcję. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystkie lata, które spędziliśmy w tym biznesie oraz wsparcie i uznanie, jakim nas przez ten czas darzyliście. Chcemy z tego miejsca podziękować za wasze oddanie naszej marce i sprzętowi, który służył wam wiernie zarówno na scenie jak i w studiu. Mamy nadzieję, że będzie towarzyszył waszej muzycznej karierze przez kolejne lata.

Warto nadmienić, że firma Kiesel Guitars, która przez wiele lat była częścią grupy Carvin, nie zaprzestaje działalności.

[img:2]

Wzmacniacze Komba gitarowe do gitary elektrycznej

Gitara

HB składa hołd Les Paulom ze złotego okresu
Więcej wiadomości