Nowości od EVH : 5150 III EL34 wraz z dedykowaną kolumną 212ST

Nowości od EVH : 5150 III EL34 wraz z dedykowaną kolumną 212ST

6 listopada 2017, 09:00
Producent: EVH

Od momentu wejścia na rynek, marka EVH podbiła serca gitarzystów, bezkompromisową jakością oraz innowacyjnością swoich produktów. Kolejną nowością w ich katalogu, jest wzmacniacz EVH 5150III 50W EL34 wraz z dedykowaną kolumną głośnikową 212ST.

Firma, której patronem jest legendarny Eddie Van Halen, postanowiła wyjść na przeciw oczekiwaniom fanów 5150III na lampach EL34 i zaserwować im bardziej kompaktową wersję modelu. Pięćdziesięcio wattowa konstrukcja, mimo niewielkich rozmiarów, posiada trzy kanały, z niezależną kontrolą funkcji gain oraz volume dla każdego z nich.

 

[img:2]

 

Oparcie konstrukcji na lampach EL34 zapewnia bardziej ciepłe, brytyjskie brzmienie, zachowując jednocześnie sustain i wszechstronność, wymaganą od wzmacniacza, sygnowanego nazwiskiem jednego z największych gitarzystów w historii rocka.

 

[img:4]

 

Wraz z nowym modelem wzmacniacza, na rynku pojawiła się również dedykowana kolumna głośnikowa - 212ST. Dopasowana kolorystycznie do wzmacniacza konstrukcja, wyposażona została w dwa głośniki Celestion G12H Anniversary Series, które zapewniają 50 watt mocy przy oporności 16 omów.

 

Gitary Elektryczne Wzmacniacze Komba gitarowe do gitary elektrycznej Głowy gitarowe Kolumny gitarowe

Gitara

Nowe combo w ofercie Gibsona
Więcej wiadomości