Adam Audio - nowe oprogramowanie dla monitorów serii S

Adam Audio - nowe oprogramowanie dla monitorów serii S

15 listopada 2017, 11:00
Producent: ADAM Audio

Firma ADAM Audio wprowadziła nowe oprogramowanie do zdalnego sterowania S Control dla swojej flagowej serii monitorów – S. Oprogramowanie pozwala na zdalną regulację wszystkich parametrów i ustawień korektora EQ potężnej platformy DSP serii S z komputera z systemem Windows lub MacOS.

[img:1]

W związku z tym, że nowe oprogramowanie umożliwia także aktualizację firmware’u monitorów serii S, firma wypuściła pierwszą aktualizację oprogramowania układowego DSP – V1.2, spełniając obietnicę, że DSP serii S jest platformą oferującą ciągłe innowacje.

Oprogramowanie i firmware dostępne są do pobrania za darmo dla zarejestrowanych użytkowników ADAM Audio w nowym dziale firmowej witryny – MyADAM.

Nowe oprogramowanie S Control na intuicyjny interfejs graficzny, który może pokazywać na ekranie komputera wszystkie edytowalne parametry jednocześnie, z indywidualnymi regulatorami programowymi dla każdego z nich. Połączenie USB z oprogramowaniem zdalnego sterowania na komputerze pozwala na aktualizacje i umożliwia regulację brzmienia lub wybór presetów bez konieczności dostawania się do panelu tylnego monitorów – jest to szczególnie przydatne, gdy monitory są zabudowane w ścianach.

[img:2]

S Control zapewnia szybki sposób na ustawianie, edycję, zapisywanie i przywoływanie parametrów regulowanych przez użytkownika w monitorach serii S, więc użytkownicy mogą teraz siedzieć w miejscu, w którym miksują, i zmieniać charakterystykę brzmieniową swoich monitorów przy pomocy potężnego procesora DSP, znajdującego się w każdym monitorze serii S. Użytkownicy mogą zapisywać dane presetów na swoich komputerach i przywoływać je w przyszłości, co pozwala na użycie więcej niż pięciu presetów, przechowywanych w wewnętrznej pamięci monitora. Co więcej, użytkownicy S Control będą mieli pewność, że mają wszystkie najnowsze aktualizacje ADAM Audio. Pierwsza aktualizacja oprogramowania sprzętowego, V1.2, oferuje ulepszoną funkcjonalność i nowe regulacje dla wszystkich monitorów, bazując na programie ciągłego doskonalenia ADAM Audio, jak również na opiniach obecnych użytkowników.

ADAM Audio stworzyło potężną platformę DSP dla monitorów serii S, którą z czasem można w łatwy sposób aktualizować. Mamy przyjemność przedstawić nasze oprogramowanie do zdalnego sterownia S Control, które zapewni każdemu właścicielowi monitorów serii S możliwość posiadania zawsze najnowszego oprogramowania układowego, z najbardziej zaawansowanymi funkcjami, umożliwiającego regulację głośników - powiedział David Angress, prezes ADAM Audio.

Nowa flagowa seria monitorów S jest rezultatem klasycznego kunsztu firmy ADAM, połączonego z najnowszymi innowacjami konstrukcyjnymi, nowoczesnymi materiałami i zaawansowanym DSP. Oferuje oszałamiającą klarowność, niskie zniekształcenia, nowe konstrukcje głośników nisko- i średniotonowych oraz debiutujący nowy głośnik wysokotonowy S-ART – nowszą, jeszcze bardziej precyzyjną wersję uznanego, produkowanego ręcznie tweetera X-ART.

Seria S składa się z pięciu modeli w różnych rozmiarach, od najmniejszego: S2V, S3H, S3V, po największe w serii – S5V i S5H.

Innowacje stworzone specjalnie dla serii S obejmują:

 
  • całkowicie nowe, wysokoefektywne głośniki niskotonowe z długim skokiem membrany ELE™ (Extended Linear Excursion,
  • jednoczęściowe głośniki średniotonowe z hybrydową kopułką/membraną DCH™, zapewniające doskonałą dyspersję, niskie zniekształcenia i obsługę wysokiej mocy,
  • nowo zaprojektowane falowody tweetera,
  • mocny procesor DSP, bazujący na najnowszej generacji chipów SHARC, który zapewnia optymalizację zwrotnicy, opcje zmiany brzmienia i łączność cyfrową do potencjalnej rozbudowy.

 

Oprogramowanie i DAW Inne

Gdzie kupić?

ADAM Audio ADAM Audio www.adam-audio.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOSTACJA

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > ADAM Audio rozwiń listę sklepów

Studio

Rane aktualizuje flagowca Seventy-Two MKII
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz