Randall Isolation ISO12 - nowy wymiar homerecordingu

Randall Isolation ISO12 - nowy wymiar homerecordingu

16 listopada 2017, 11:00
Producent: Randall
Dystrybucja: Music Info

Obecnie niemal każdy szanujący się gitarzysta ma możliwość nagrania swoich riffów w domowych warunkach. Ogromna ilość pluginów i symulacji wprawdzie bardzo ułatwia to zadanie, jednak najbardziej wybredni wciąż twierdzą, że "nic nie zastąpi mikrofonu podstawionego pod piec"...

Randall zdecydował się wyjść naprzeciw oczekiwaniom tych najbardziej wybrednych i stworzył rozwiązanie, które wydaje się być kompromisowe. Isolation ISO12 to zamykana (nie mylić z "zamknięta"!) kolumna, dzięki której możemy odkręcić nasz wzmacniacz naprawdę głośno, nawet w najmniej sprzyjających warunkach (czytaj: "w bloku"). W ten sposób jesteśmy w stanie uzyskać "prawdziwy" gitarowy sound, eliminując jednocześnie wszelkie niepożądane dźwięki dochodzące z otoczenia.

[img:1]

Randall Isolation ISO12 pracuje na jednym 12-calowym głośniku Celestion Vintage 30, dysponując mocą 60 W przy 8 ohmach. do którego przystawiamy nasz ulubiony mikrofon i całość szczelnie zamykamy dźwiękochłonną częścią obudowy. Kolumna zbudowana jest z siedmiowarstwowej sklejki brzozowej.

Cena kolumny w Polsce wynosi ok. 2000 zł.

[img:2]

 

Wzmacniacze Kolumny gitarowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Randall rozwiń listę sklepów

Gitara

U Joyo dużo nowości - gitarowo, basowo i streamingowo
Więcej wiadomości