Nowy niski statyw pod hi-hat DW 5000 Lowboy z talerzami LP

Nowy niski statyw pod hi-hat DW 5000 Lowboy z talerzami LP

9 stycznia 2018, 13:00
Producent: DW DRUMS

Inspirowany pierwszymi statywami pod hi-hat z lat 20tych XX wieku, DW 5000 Lowboy to swoisty powrót do perkusyjnej przeszłości. Sprzęt sprzedawany jest w zestawie z doskonałymi talerzami firmy Latin Percussion.

[img:1]

Najnowszy statyw od DW wykonany jest w oparciu o topowe technologie tego producenta. Znakomita platforma serii 5000 oraz mechanizm GlideTrack zapewniają płynną reakcję na selektywne, kompaktowe hi-haty LP. W zestawie z samym statywem oraz talerzami hi-hat LP otrzymujemy wygodną torbę transportową, a także kluczyk do strojenia. W celu zwiększenia różnorodności brzmieniowej Lowboya wyprodukowano również opcjonalny top hi-hatu z tamburynem (niebędący w zestawie).

Nowy zestaw DW 5000 Lowboy Hi-hat stand z talerzami Latin Percussion dostępny jest, póki co, jedynie na amerykańskim rynku za cenę 625 zł. Polecamy wszystkim perkusistom chcącym w zabawny sposób zatrzymać się w czasie i poszukującym starych, unikatowych brzmień. 

[img:2]

Hardware

Perkusja

Tegoroczna edycja Young Drum Hero już w październiku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz