Nowości od firmy Mooer - Pitch Step oraz Audiofile

Nowości od firmy Mooer - Pitch Step oraz Audiofile

10 stycznia 2018, 10:00
Producent: Mooer

W nowy rok firma Mooer wkracza z dwoma ciekawymi produktami. Pitch Step oraz Audiofile to dwa kompaktowe efekty, które z pewnością zagoszczą w pedalboardach niejednego gitarzysty.

 [img:1]

Pitch Step to polifoniczny pitch shifter w formie pedału ekspresji. Efekt posiada rozbudowaną bazę transpozycji, co w połączeniu z możliwością miksu czystego sygnału oraz możliwościami edycji dzięki formatowi urządzenia (pedał ekspresji), pozwala uzyskać ogromną ilość unikalnych współbrzmień. Bardzo pomysłowa jest również budowa Pitch Step - oprócz wspominanej kontroli sygnału w czasie rzeczywistym (na co pozwala format pedału ekspresji), niewielkie rozmiary efektu, pozwalają na umieszczenie go w pedalboardzie bez wielkiego uszczerbku dla przestrzeni.

 

 [img:2]

Kolejnym niezwykle ciekawym dodatkiem w katalogu firmy Mooer jest Audiofile. Jest to miniaturowy, w pełni analogowy wzmacniacz słuchawkowy, pracujący w klasie A. Urządzenie powinno być zainstalowane jako ostatnie w pedalboardzie i dzięki symulacji kolumny głośnikowej, pozwala na ciche ćwiczenie, za pomocą słuchawek. Po wyłączeniu symulacji kolumny, Audiofile może służyć jako doskonały buffer / booster sygnału.

[img:3]

Kostki podłogowe do gitary elektrycznej

Gitara

Ciekawy i wszechstronny przetwornik od Fralin
Więcej wiadomości