Jaki kolor pasuje do Twojej muzyki? Zobacz słuchawki Superlux HD-661

Jaki kolor pasuje do Twojej muzyki? Zobacz słuchawki Superlux HD-661

8 maja 2020, 10:00
Producent: Superlux

Superlux HD-661 to wysokiej jakości, wokółuszne, zamknięte słuchawki monitorowe, które znajdą swoje miejsce w bardzo szerokiej gamie zastosowań. Sprawdzą się zwłaszcza w środowisku o wysokim poziomie hałasu ze względu na zewnętrzną konstrukcję, która dobrze tłumi hałas.

Wysoka jakość wykonania i dźwięku sprosta wymaganiom i zadowoli niemal każdego inżyniera dźwięku podczas monitorowania aplikacji na żywo czy też odsłuchiwania miksu.

 

[img:1]

 

Opatentowana, lekka, a zarazem solidna konstrukcja pałąka ma gwarantować trwałość oraz zapewni komfort podczas długotrwałego noszenia. Obrotowa konstrukcja nauszników umożliwia nam wygodny monitoring na jedno ucho.

Słuchawki wyposażone zostały w dwa rozpinane kable - w zależności od potrzeb i sytuacji w jakiej się znajdujemy, mamy do dyspozycji kabel 1m i 3m. W zestawie znajdziemy również klips zabezpieczający przed niekontrolowanym wysunięciem się wtyczek.

 

[img:2]

 

Firma Superlux zaproponowała aż 10 wersji kolorystycznych tych słuchawek, pośród których każdy na pewno wybierze coś dla siebie: czarny, szary, biały, pomarańczowy, czerwony, niebieski, zielony, purpurowy, pudrowy róż oraz mocny róż.

Superlux HD-661 są dostępne w sugerowanej cenie 139 zł.

 

[img:3] 

więcej: super
Słuchawki Słuchawki profesjonalne Słuchawki studyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > Superlux rozwiń listę sklepów

Większe możliwości mikserów Yamaha DM3 z nowym softem V2.0
Więcej wiadomości