Line 6 prezentuje multiefekt HX Effects

Line 6 prezentuje multiefekt HX Effects

31 stycznia 2018, 09:00
Producent: Line6

Zastanawiałeś się, drogi czytelniku, nad zakupem multiefektu, ale nie chcesz płacić za całą masę symulacji wzmacniaczy, których i tak byś nie używał, bo jesteś zakochany w swoim wiernym lampowym druhu? W takim razie HX Effects to produkt, skierowany dokładnie do Ciebie.

 

Line 6 HX Effects to kompaktowy multiefekt, zawierający ponad 100 efektów, przeniesionych z niezwykle cenionego modelu Helix, oraz kilkanaście efektów z równie lubianej przez gitarową brać M-Series oraz Stompmodeller. Sercem urządzenia jest "przeszczepiony" z Helixa potężny procesor DSP, który pozwala na jednoczesne używanie do 9 efektów. Sam efekt, dzięki ośmiu przyciskom, kolorowym podświetleniom LED oraz wyświetlaczom LCD, pozwala na szybki i intuicyjny dostęp do dowolnego efektu.

[img:2]

Na pokładzie HX Effects znajdziemy ponad 100 efektów z wspomnianego wyżej Helixa oraz efekt z modeli M13, M9, M5, DL4TM, MM4 TM, FM4 TM, DM4. Istnieje również możliwość wgrania własnych impulsów (IR), co powoli staje się już standardem w tego typu urządzeniach.

[img:3]

HX Effects to zdecydowanie więcej, niż zwykły multiefekt. Cztery wyjścia do sterowania wzmacniaczem, MIDI, dwie pętle efektów, dwa wejścia do pedałów ekspresji pozwalają zastosować najnowszy produkt Line 6 jako centrum dowodzenia naszym gitarowym sprzętem.

[img:4]

 

Efekty Multiefekty gitarowe do gitary elektrycznej

Gdzie kupić?

Line6

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Line6 rozwiń listę sklepów

Gitara

Baryton i thinline Tele od Harley Benton
Więcej wiadomości