NAMM'18: Nowe produkty Markbass

6 lutego 2018, 11:00
więcej info: Konsbud Audio Sp. z o.o. Konsbud Audio Sp. z o.o. tel: +48 (022) 644 30 38 www.konsbud-audio.pl NAMM ul. Anaheim Convention Center, 800 West Katella Avenue CA 928 Anaheim

Firma Parsek, która tworzy produkty Markbass, nie zwalnia tempa! Zgodnie z mottem „pasja przynosi innowacje”, Włosi nieprzerwanie proponują nowe, coraz bardziej nowoczesne i skuteczne rozwiązania dla basistów.

Podczas targów NAMM 2018 zaprezentowano nowe wzmacniacze i kolumny sygnowane przez wybitnych muzyków ze świata popu, rocka i jazzu.

[img:1]

W ofercie Markbass pojawią się docelowo 4 kompaktowe wzmacniacze z serii Little Marcus, 4 comba i 2 kolumny sygnowane przez Marcusa Millera. Wzmacniacze Little Marcus 250 i Little Marcus 500 charakteryzują się małym rozmiarem, mobilnością i atrakcyjną ceną. Stosunkowo mała moc (jak wskazują nazwy modeli jest to odpowiednio 250 W i 500 W) zapewnia bogate pasmo oraz ciepły i naturalny dźwięk. Little Marcus 800 i Little Marcus 1000 mają nieco większą moc (800 W i 1000 W), ale nadal mieszczą się w kompaktowej obudowie i są lekkie. Większa moc zapewnia duży headroom i niezwykłą dynamikę. LM 800 i LM 1000 to odpowiedni wybór dla osób grających na większych scenach.

[img:2]

Wśród nowych wzmacniaczy typu combo sygnowanych przez Millera znajdziemy 500 watowy Marcus Miller CMD 103 charakteryzujący się profesjonalną jakością, wszechstronnością, imponującym brzmieniem oraz konstrukcją opartą o trzy 10 calowe głośniki! Kolejne dwa nowe modele to Marcus Miller CMD 102-250 i CMD 102-500, które różnią się mocą. Model 102-250 jest stworzony z myślą o salach prób, ćwiczeniu w domu i kameralnych występach. Model 102-500 jest pełnowymiarową koncertową „maszyną”, a innowacyjny design i specjalna konstrukcja sprawiają, że na scenie dokładnie wszystko słychać. Jedną z ciekawszych nowości jest Marcus Miller CMD 101 Micro 60 – niezwykle kompaktowe i lekkie, 60 watowe combo może być stosowane podczas prób, małych występów, w studiach nagrań i jako osobisty odsłuch. Ostatnie dwa modele przedstawione podczas NAMM to kolumny głośnikowe Marcus Miller 104 CAB i 102 CAB świetnie przenoszące transjenty i wysokie pasmo.

[img:3]

Kolejnym artystą, który na stałe współpracuje z firmą Markbass jest Michael League, założyciel odnoszącego międzynarodowe sukcesy zespołu Snarky Puppy. League sygnuje swoim nazwiskiem nowy wzmacniacz Markbass Casa oraz kolumny Classic 104 Casa i Classic 108 Casa – które nie tylko wyglądają, ale i brzmią vintage i są zbudowane z najwyższej jakości komponentów.

Wśród muzyków związanych z Markbassem znajduje się także Stu Hamm, a w linii sygnowanych przez niego produktów pojawił się zupełnie nowy wzmacniacz MB Stu Amp 1000 z 7 pozycyjnym korektorem graficznym i kolumna MB Classic 152 SH. Oba produkty są dobrym wyborem dla basistów obracających się w stylistyce rockowej i popowej.

Więcej informacji o nowych produktach

Wzmacniacze Głowy basowe Komba basowe Kolumny basowe

Gdzie kupić?

Markbass Markbass www.markbass.it

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa

Sklepy muzyczne > Markbass rozwiń listę sklepów

Oto nowy, miniaturowy, dwukanałowy preamp basowy od Orange
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz