Systemy KV2 Audio zagrały w najlepszych klubach na świecie

Systemy KV2 Audio zagrały w najlepszych klubach na świecie

9 lutego 2018, 09:00
Producent: KV2 Audio

Hiszpańska Ibiza zyskała światową sławę głównie za sprawą najbardziej znanych klubów i barów. W największych z nich miksują renomowani DJ-e z całego świata, tacy jak Armin van Buuren, Tiesto czy David Guetta.

Jednym z najważniejszych punktów na klubowej mapie Ibizy jest Klub Amnesia. Lokal ten wyposażono w systemy KV2, dzięki czemu nagłośnienie klubu, w opinii wielu światowych specjalistów, uchodzi za wzorcowe. Amnesia, mająca do dyspozycji miejsce na ponad 5.000 osób słynie z imprez z wykorzystaniem piany, które z roku na rok przyciągają coraz więcej osób.

 

[img:1]

[img:2]

 

Mirage, Cocoon, Cova Santa i Havana Club to kolejne kluby, które doceniły klarowność i jakość dźwięku systemów KV2 Audio. Choć mniejsze niż Amnesia, także zdołały zgromadzić wielu sympatyków dobrego brzmienia.

KV2 Audio zapewniło również oprawę dźwiękową podczas takich wydarzeń, jak rocznica radia Ibiza czy Adlib Moda Ibiza.

 

[img:3]

[img:4]

 

Oprócz tego, KV2 Audio zapewniło nagłośnienie na wielu prywatnych imprezach, które w zeszłym roku miały miejsce na Ibizie, ale także na zabawach plażowych w takich miejscach, jak Las Brisas, Nikki Beach czy Tantra.

W celu zapewnienia optymalnej jakości dźwięku i zasięgu we wszystkich typach aplikacji oraz rodzajów publiczności, systemy KV2 Audio zostały opracowane zgodnie z zasadami systemów źródła punktowego, zapewniając wysoką jakość występów na żywo.

 

[img:5]

 

Kolumny i głośniki Zestawy przenośne (PA)

Gdzie kupić?

KV2 Audio KV2 Audio www.kv2audio.com

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

HiFi

Waldorf M - Syntezator wavetable
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz