Zildjian K Custom Special Dry najpopularniejszą serią na świecie

Zildjian K Custom Special Dry najpopularniejszą serią na świecie

28 lutego 2018, 12:00
Producent: Zildjian

Od czasu zaprojektowania, seria K Custom Special Dry otrzymała pokaźną ilość wyróżnień w wielu sondażach prowadzonych przez muzyczne portale a także w corocznych przeglądach sprzętu perkusyjnego.

[img:1]

Zildjian K Custom Special Dry charakteryzuje niezwykła uniwersalność, nowoczesność i czułość na ekspresję. W niedalekim czasie seria zdobyła większość czołowych miejsc w plebiscycie 2018 DRUMMIES! Gear Awards. Wygrana stanowi wymierną wartość, ponieważ głosy w plebiscycie oddawane były przez społeczność perkusyjnych graczy a seria musiała zmierzyć się z naprawdę zażartą konkurencją ze strony innych firm.

Aby nieco rozjaśnić fenomen K Cusom Special Dry, firma zamieściła na swoim blogu ciekawy artykuł, w którym znajdziemy 5 argumentów poważnie zachęcających nas do przetestowania wspomnianych talerzy w salonie muzycznym.

[img:2]

Link do bloga firmy Zildjian: TUTAJ 

Talerze Crash Ride Hi-Hat China

Gdzie kupić?

Zildjian Zildjian zildjian.com

Dystrybucja w Polsce:

ADA MUSIC

adres:
ul. Kopernika 25a 43-502 Czechowice-Dziedzice

Sklepy muzyczne > Zildjian rozwiń listę sklepów

Perkusja

Pad perkusyjny zamiast pełnowymiarowej perkusji?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz