Yamaha reaktywuje serię gitar CSF

Yamaha reaktywuje serię gitar CSF

26 lutego 2018, 09:00
Producent: Yamaha

Po 15 latach nieobecności na rynku instrumentów parlor, firma Yamaha wraca z serią gitar CSF, zaogniając rywalizację w tym segmencie gitar, za pomocą świetnego designu oraz legendarnej wręcz dbałości o szczegóły.

 

Seria CSF wraca za pomocą dwóch modeli, CSF 1 oraz CSF 3, które oferują kilka udogodnień w stosunku do pierwowzorów sprzed kilkunastu lat. Pierwszą z nowości jest sposób ożebrowania korpusu, znany z o wiele droższych modeli firmy Yamaha, zapewniający większą stabilność konstrukcji oraz polepszający walory tonalne.

[img:1]

CSF 1 zbudowany został w oparciu o świerkową (Sitka) płytę wierzchnią, boki oraz tył z laminowanego mahoniu, gryf Nato oraz podstrunnicę wykonaną z drewna Dalbergia (Blackwood). Całość zdobi wykonana z abalonu rozeta oraz napędza firmowy, pasywny układ elektroniczny SRT Zero Impact. Seria CSF 3 wyróżnia się tyłem i bokami korpusu wykonanymi z litego mahoniu.

 [img:2]

Jeśli chodzi o walory użytkowe, to na podstrunnicy nabito 20 progów, podczas gdy skala instrumentu (600mm, 23.7" cala), zapewnia wygodną grę przy zachowaniu pełnej funkcjonalności pełnowymiarowego instrumentu.

[img:3]

 

Gitary Akustyczne

Gdzie kupić?

Yamaha Yamaha pl.yamaha.com

Dystrybucja w Polsce:

Yamaha Music Europe GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

adres:
ul. Wielicka 52 02-657 Warszawa

Sklepy muzyczne > Yamaha rozwiń listę sklepów

Gitara

Soundragon Super Dragon Jimmy Page - Zabrzmij jak guru LZ!
Więcej wiadomości