NAMM'18: Nowości od Gretsch Guitars [VIDEO]

NAMM'18: Nowości od Gretsch Guitars [VIDEO]

19 lutego 2018, 13:00
Producent: Gretsch Guitars

Gretsch to prawdziwy Mercedes wśród gitar. Instrumenty te nie tylko przyciągają swoją jakością, ale przede wszystkim wyjątkowym designem – są po prostu piękne, skomponowane ze smakiem i wyczuciem.

W tym roku producent obchodzi 135 rocznicę powstania, dlatego przygotował wyjątkowe, limitowane modele gitar. G6118T-135 LTD 135th Anniversary to 16 calowe hollowbody z korpusem wykonanym z trójwarstwowego, klonowego laminatu. Gryf z kolei zrobiono z trzech kawałków klonu. Na pokładzie znajdziemy tremolo Bigsby i przetworniki Filter’Tron. Gitara dostępna jest w kolorach Dark Cherry Metallic Casino Gold. Drugi limitowany model to G5420TG Electromatic. Wyposażono go w złoty osprzęt, mostek Adjusto-Matic, tremolo Bigsby B60 i przetworniki Black Top Filter’Tron.

[img:1]

[img:3]

[img:2]

Kolejne nowości dotyczą serii Player’s Edition Jet. W tym roku, modele serii dostępne są z nowymi przetwornikami Broad’Tron Humbuckers zaprojektowanymi przez Tima Shaw i strunociągami w kształcie V. Mamy także obniżone mocowanie gryfu do korpusu pozwalające na łatwiejszy dostęp do wysokich pozycji, oraz blokowane klucze Gotoha. Komorowany, mahoniowy korpus uzupełniony został klonowym topem i mahoniowym gryfem. Pojawiły się też nowe kolory – Silver Sparkle, Cadillac Green Metallic, Dark Cherry Flame. Dostępne są wersje z tremolo Bigsby, jak i instrumenty leworęczne.

[img:4]

[img:5]

Dla basistów nowością będzie G2220 Electromatic Junior Jet Bass II, który posiada zmniejszoną skalę 30,03” i korpus z orzecha.

Pozostałe zdjęcia ze stoiska Gretsch:

[img:6]

[img:7]

[img:8]

[img:9]

 

Gitary Elektryczne Basowe

Gdzie kupić?

Gretsch Guitars Gretsch Guitars www.gretschguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gretsch Guitars rozwiń listę sklepów

Jak wzbudzić respekt  konkurencji? HK Audio ma pomysł
Więcej wiadomości