Pigtronix poszerza ofertę o modulator Ringmaster

Pigtronix poszerza ofertę o modulator Ringmaster

2 marca 2018, 09:00
Producent: Pigtronix

Podłogowe efekty typu modulator synth pozwalają uzyskiwać brzmienia "z kosmosu", nie kojarzące się z brzmieniem gitary. Nie inaczej jest w tym przypadku - a wszystko to w jakości, do której przyzwyczaiła nas firma Pigtronix.

Pigtronix Ringmaster Ring Modulator Synth (ufff!) to analogowy harmoznier oraz efekt tremolo, odwzorowujący wiernie dźwięki grane przez gitarzystę .Sercem urządzenia jest układ “Intelligent Ring Mod” podchodzący z modelu Mothership, ale rozszerzony o kilka istotnych funkcji. Do "sprawdzonego przepisu" dodano m.in. funkcje LFO and Sample + Hold modulation, tremolo podążające za wysokością dźwięku oraz opcję kształtowania fali sygnału.

 

[img:1]

 

Technologia real-time pitch-tracking zastosowana w urządzeniu, pozwala na płynną pracę, tryb ten (Follow), można również wyłączyć, uzyskując metaliczne, atonalne efekty sonorystyczne, charakterystyczne dla wczesnych efektów typu ring modulators. Funkcja miksu czystego sygnału z przetworzonym, dodatkowo zwiększa funkcjonalność Ringmaster'a, co przy funkcjach LFO and Sample + Hold pozwala uzyskać wielowarstwowe efekty dźwiękowe.

Pigmastera Ringmaster wyceniono na 249 dolarów (około 850 zł).

 

 
więcej: pigtronix.com
Efekty Kostki podłogowe do gitary basowej

Gdzie kupić?

Pigtronix

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Pigtronix rozwiń listę sklepów

Gitara

Ruf Guitars - Wiatr innowacji wprost z Polski!
Więcej wiadomości