NAMM'18: QSC KS112 - duża moc w ultrakompaktowej obudowie [VIDEO]

NAMM'18: QSC KS112 - duża moc w ultrakompaktowej obudowie [VIDEO]

21 lutego 2018, 13:00
Producent: QSC Audio
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Firma QSC zaprezentowała najnowszego członka rodziny głośników K – ultrakompaktowy aktywny subwoofer KS112. Obok wprowadzonego wcześniej kardioidalnego subwoofera KS212C, KS112 jest drugim modelem w serii subwooferów KS.

Dzięki innowacyjnemu wzornictwu, wysokiej klasy wzmacniaczowi i zaawansowanemu procesorowi DSP, nowy model doskonale sprawdzi się w zastosowaniach instalacyjnych i rozrywkowych, w których kluczowe znaczenie mają najwyższa jakość dźwięku i mobilność.

[img:1]

KS112 to subwoofer o konstrukcji pasmowo-przepustowej o wyjątkowej mobilności. Został wyposażony w jeden 12-calowy przetwornik, który jest zasilany przez moduł wzmacniacza o konstrukcji klasy D zapewniający moc szczytową 2000 watów. Procesor DSP zapewnia crossover o zmiennych ustawieniach, możliwość zapisywania/wczytywania scen dla typowych zastosowań subwoofera.

Dwa gniazda z gwintami M20 zapewniają stabilne i wolne od kołysania połączenia z nagwintowanymi tyczkami głośnikowymi, pozwalając na wykorzystanie subwoofera w pozycji pionowej lub poziomej (tyczka nie jest dołączona do subwoofera). Obudowa jest zrobiona ze sklejki brzozowej najwyższej jakości i wyposażona w wysokiej jakości koła o niskim poziomie hałasu.

[img:2]

Wraz z wprowadzeniem modelu KS112, QSC oferuje użytkownikom wyjątkową możliwość jeszcze lepszego dopasowania subwoofera do ich potrzeb. Od ultrakompaktowego KS112 i kardioidalnego subwoofera KS212C, przenośnego KSuba, dynamicznego i mocnego KW181 po podwieszany KLA181 – w naszej ofercie jest dostępny szeroki wachlarz różnych opcji uzupełniających rodzinę głośników K. Wszystkie modele subwooferów są doskonałym rozwiązaniem zarówno dla profesjonalistów, jak i entuzjastów dobrego dźwięku wszelkiego rodzaju – mówi Chris Brouelette, Product Manager, QSC.

[img:4]

Muzycy, zespoły, mobilni DJ-e, integratorzy systemów, producenci i firmy rentalowe docenią wydajność KS112 w szerokim zakresie zastosowań - szczególnie w połączeniu z mikserami z serii TouchMix, jako uzupełnienie serii KS lub w połączeniu z głośnikami serii K.2. KS112 jest objęty 6-letnią międzynarodową gwarancją QSC, obowiązującą po zarejestrowaniu produktu.

Subwoofer KS112 będzie dostępny w Polsce w kwietniu 2018 roku.

[img:3]

Kolumny i głośniki Subwoofery aktywne

Gdzie kupić?

QSC Audio QSC Audio www.qscaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > QSC Audio rozwiń listę sklepów

Coda Audio CiRAY - kolejny członek rodziny systemów VCA
Więcej wiadomości