NAMM'18: Artesia i jej fantastyczne nowości [VIDEO]

NAMM'18: Artesia i jej fantastyczne nowości [VIDEO]

23 lutego 2018, 10:00
Producent: Artesia
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Matt Harpster, dyrektor naczelny firmy Artesia przekonał nas jednoznacznie, że marka ta nie tylko wciąż reprezentuje wysoki poziom, ale też stale się rozwijam, o czym najlepiej świadczy ogrom nowości zaprezentowanych podczas NAMM'18. Zobaczcie sami!

Artesia A61

Pierwszą z prezentowanych nowości był model A61 - przenośne piano cyfrowe, dla ludzi poważnie traktujących brzmienie i oczekujących bardzo dobrych rezultatów. Instrument oferuje trzy warstwy brzmień i wszystkie niezbędne połączenia, w tym USB.Proponowana cena to $179, za którą otrzymujecie doskonały przenośny instrument, w sam raz dla uczniów bądź wykonawców, którym wystarczy 61-klawiszowy instrument.

[img:1]

Artesia PA-88W

Oto 88-klawiszowa wersja tego modelu. Posiada 88 pełnowymiarowych kluczy z czujnikiem prędkości nacisku. Parametr velocity można też dowolnie skonfigurować. Znajdziemy tu 6 warstw, 3-warstwowe sample fortepianowe i łącznie 16 różnych głosów wraz z efektami, jak reverb, chorus, a także funkcję transpose, łączność USB, wejścia i wyjścia Aux, itd.

Obecna jest tu klawiatura półważona; instrument posiada zintegrowane głośniki i działa na baterie, można więc zabrać go gdziekolwiek. Dalej widzimy jego siostrzaną wersję, bardzo zbliżoną, choć wyposażoną w klawiaturę z mechaniką młotkową, która emuluje klawiaturę fortepianu akustycznego, przy zachowaniu wszystkich wymienionych wcześniej funkcji, jak 16 głosów, efekty, możliwość rejestracji wielośladowej i łączność USB. Poprzez USB można połączyć instrument z smartfonem, tabletem czy komputerem, np. oferujących nowe brzmienia dla instrumentu czy funkcje rejestracji. Całość dziala na baterie i jest dogodnym rozwiązaniem mobilnym.

[img:2]

[img:3]

Zestawy do nagrań Artesia A22XT

Kolejna nowość to zestawy do nagrań Artesia. To kompletne pakiety, bardzo proste w obsłudze i wyposażone we wszystko, co niezbędne. Mamy tu interfejs audio USB 2in/2out, a także program DAW, wszystkie niezbędne przewody, mikrofon pojemnościowy z kablem XLR, bardzo wytrzymały i idealny do użytku mobilnego. Dzięki szerokiemu pasmu idealnie sprawdzi się przy nagraniach gitary, wokalu, itd. To produkt wysokiej jakości, pozwalający na nagrywanie swoich pomysłów, miks i zaawansowaną edycję.

[img:4]

[img:5]

Kontroler XKey

Kolejną nowością był nowy kontroler Xkey. Ma jedynie 6/10" grubości, ramę z anodyzowanego aluminium i waży jedynie niecałe 600 g. Możecie więc umieścić go w czym tylko chcecie - plecaku, torbie czy torebce i zabrać absolutnie wszędzie. Wystarczy podłączyć go do komputera, smartfona lub tabletu, by móc grać na klawiszach w dowolnym miejscu i czasie. To doskonały produkt nie tylko dla wykonawców będących ciągle w trasie, jak również dla uczniów, nie posiadających fortepianu lub pianina w domu. Oferujemy modele 25-klawiszowe i 37-klawiszowe z dodatkową oktawą. Można kupić wersję z portem USB lub modułem Bluetooth. Latencja na tym urządzeniu jest bliska zeru i w ogóle nie wpływa na grywalność.

[img:6]

[img:7]

Studio nagraniowe w twoim plecaku

Zestaw ten posiada klawiaturę Xkey, jak i urządzenia z poprzednich zestawów, jak mikrofon pojemnościowy, interfejs audio USB, stereofoniczne słuchawki oraz plecak, w którym można to wszystko schować. Jest to całe studio nagrań z klawiaturą sterującą, interfejsem, mikrofonem i słuchawkami, które mieści się do dołączonego plecaka i łącznie waży niecałe 1.5 kg. Plecak jest dołączony do zestawu, wystarczy dołożyć laptop, by móc nagrywać i pracować gdziekolwiek, wraz ze znajomymi czy muzykami z zespołu. To ważące niespełna 1.5 kg w pełni mobilne studio, którego wszystkie komponenty zasilane są przez USB, nie trzeba więc martwić o źródła prądu. Kompletne studio w plecaku.

[img:8]

[img:9]

 
Interfejsy audio USB

Gdzie kupić?

Artesia Artesia artesia-pro.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Artesia rozwiń listę sklepów

Tak było na Meyer Sound Panther Demo Days 2024
Więcej wiadomości