Nowy elektroniczny zestaw firmy Alesis - COMMAND MESH KIT

Nowy elektroniczny zestaw firmy Alesis - COMMAND MESH KIT

12 marca 2018, 13:00
Producent: Alesis
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Alexis Command Mesh Kit to perkusja elektroniczna złożona z 8 części: pięciu siateczkowych padów bębnów oraz trzech wielostrefowych padów talerzowych. Nowy zestaw ma być dostosowany to każdych warunków gry oraz oferować maksymalnie autentyczne odczucia zbliżone do uderzania w zestaw akustyczny.

Nowy Command Mesh Kit składa się z:

 
  • 8” pada bębna basowego wraz ze stopą pojedynczą,
  • 10” dwustrefowego, siateczkowego pada werbla,
  • trzech 8” dwustrefowych, siateczkowych padów tomów,
  • 10” gumowego pada talerza ride z opcją choke (gaszenia  talerza dłonią),
  • 10” gumowego pada talerza crash z opcją choke (gaszenia  talerza dłonią),
  • 10” gumowego pada talerza hi-hat,
  •  modułu perkusyjnych brzmień Command Advenced Drum Module,
  • trzymodułowej, chromowanej ramy do podwieszenia wszystkich elementów zestawu wraz z łamanymi ramionami do talerzy,
  • foot controlera hi-hatu.

[img:1]

Zatrzymajmy się na chwilę przy samym „mózgu” tego setu, czyli przy module brzmień. Alexis Command Advenced to nowoczesna, zaawansowana technologicznie konstrukcja posiadająca na pokładzie 54 gotowe brzmienia pełnych zestawów perkusyjnych oraz 20 pustych banków służących do umieszczenia w nich zestawów skonfigurowanych przez użytkownika. Do wyboru w tych kompozycjach mamy aż 671 różnych sampli perkusyjnych oraz możliwość importu własnych próbek.

[img:2]

Moduł posiada na pokładzie 60 tzw. play-along tracks, czyli utworów bez perkusji, do których możemy wymyślać własne partie. Takie utwory w formacie WAV. Możemy również załadować do pamięci naszego urządzenia za pośrednictwem złącza USB. Dodatkowo, nasze perkusyjne zagrywki możemy nagrać za pośrednictwem wbudowanego recordera.

Poza rozbudowanym technologicznie modułem kolejnymi plusami przemawiającymi na korzyść nowego zestawu Alesisa są bez wątpienia czułe na uderzenia, zapewniające realne odczucia z gry, dwustrefowe pady siateczkowe, jak również bardzo solidna rama montażowa zaopatrzona w 4 stabilne nogi zwieńczone gumowi stopami pochłaniającymi wibracje i zapobiegającym przesuwaniu się naszej perkusji.

[img:3]

Alesis Command Mesh Kit niedługo wejdzie w naszym kraju do oficjalnej dystrybucji, jego cena plasować się będzie w granicach 3300 - 3400 zł.

 

Elektroniczne Zestawy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Alesis rozwiń listę sklepów

Perkusja

Perkusyjne TOP5: Tomasz Łosowski - najlepsze video
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz